Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

88bb1053efb5e1b9med.jpg

Od kwietnia 2010 szukałem A4 b6 w sedanie. W Polsce nie mogłem trafić na nic ciekawego;/. Postanowiłem poszukać czegoś za granicą. W czerwcu na mobile.de pojawiło się ogłoszenie.. od razu dzwoniłem do wujka żeby pojechał obejrzeć, 3 dni później jechałem kupować :) Jak zobaczyłem to wiedziałem, że będzie moja :evil: Kupiłem Audi a4 b6 1.9TDI 131KM z czerwca 2001. Przebieg w chwili zakupu 181000. Do końca była serwisowana. Przy przebiegu 172067 był robiony rozrząd i dodany DPF(nie ma się chyba co cieszyć). Przebieg rzeczywisty, bez wypadkowa.

Wyposażenie:

- 8 poduszek

- kierownica multifunkcyjna

- kierownica i ręczny w skórze

- podgrzewane fotele

- RNS-D

- nagłośnienie BOSE

- przednie szyby elektryczne, tył niestety korbki

- podłokietnik (przód i tył)

- kontrola trakcji ESP

- odczepiany hak

- telamatic i telefon

- pełen kolorowy FIS

- pełen pakiet oświetlenia

- xenon (z funkcją samopoziomowania + spryskiwacze)

- klimatronik 2-strefowy

- podgrzewane lusterka

- zmieniarka na 6CD

Wykonane modyfikacje:

- Ledowe podświetlenie rejestracji

- oświetlenie wnętrza w ledach

- podwójny wydech

- hamulce tył 288mm

- hamulce przód 320mm

- tempomat

- dokładka zderzaka s-line

- stabilizator tył rs4

- stabilizator przod rs4

- spryskiwacze mgiełkowe

- osłony silnika

- ściemnienie szyb

- listwy drzwiowe s-line

- listwy progowe s-line

- webasto

- elektryczne szyby tyl

- wygluszenie wnetrza

- bixenon + soczewki z b8

- felgi 18 rs4

- obnizenie -30mm

- chip 138/320-> 158/360

- zolte zarowki w halogenach

- czarna podsufitka

- lustro z kompasem

- skladane lusterka z fotochromem

- składanie lusterk z pilota

- przełącznik swiateł chrom

- przełączniki szyb chrom

- Skrzynia 6b

- Sprzęgło 240mm + kevlar

W trakcie:

- GTB22

Zdjęcia po przyjeździe do Polski:

1fxo0.jpg1fCni.jpg1fMlS.jpg

W trakcie modzenia:

1552b790cd7786f7med.jpg751f17a2dcfc8a63med.jpg

3bcccd0029c2886cmed.jpg

Obraz_010.jpg

oslony.jpg

Obraz_035.jpg

kkam.jpg

Teraz wygląda tak:

25776871ebdab9e8med.jpg

6999e0518d32210amed.jpg

Edytowane przez kkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładniutka. :good:

Bardzo ładny egzemplarz jaki i wyposażenie też nie liche jest.

Szkoda że foteli nie ma sportowych. :confused4:

Jedynie co nie do końca przypada mi do gustu to ta duża kiera i gałka zmiany biegów. A dekory będziesz zmieniać na alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownicę chcę wsadzić z B7, dekory ze szczotkowanego alu też mi się podobają ale narazie nie mam kasy. W ogóle czym dłużej przeglądam to forum to mam nowe pomysły na mody. to chyba jest zaraźliwe :embarrassed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile taki tuner? W planach mam zamontowanie kamerki cofania...Tylko, że navi ma wejście RGB a z kamery wychodzi sygnał component. Właśnie jestem w trakcie robienia przejściówki. Jakie wejścia ma tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no wykupią same dobre egzemplaze zanim ja zaczne szukać dla siebie b6 tdi :P bardzo fajna, udany zakup w 100% :D motor AWX czyli ten najmocniejszy i najbardziej udany ;) ile czasu jej szukałeś i skąd ją wykukałeś? Bo ja niedlugo zaczyman szukać własnie takiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem 2 tygodnie na mobile.de. Ogólnie jest dużo ładnych egzemplarzy, tylko nie ma co liczyć na okazje. Ceny są wyższe niż w Polsce(jeżeli chodzi o dobry stan, przebieg poniżej 200 000). Okazyjnie można kupić takie z przebiegiem powyżej 350000, heh to takie które trafiają na polski rynek i maja kręcone liczniki :confused4:. Najlepiej kupować bezpośrednio od niemca, albo z serwisu, ale tylko prowadzonego przez niemca. Nie polecam zakupów u turka. Z niemcami da się trochę targować. Ale teksty typu, ze lakier jest porysowany, albo jakiś przycisk podrapany itp. nie przechodzą... usłyszysz tylko ze to jest używane auto i może być w takim stanie. Najlepiej targować się jak znajdziesz jakiś wyciek oleju, świecąca się kontrolkę na desce, łyse opony, coś takiego co ma wpływ na bezpieczeństwo albo na środowisko. Jak ja kupowałem to nie działało samopoziomowanie xenonów....na tym udało mi się utargować 550euro :gwizdanie:. Niemcy są świadomi ile kosztują serwisu, i jeżeli jest coś uszkodzone to nie ma ściemy i da sie targować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no dokladnie na takiech rzeczach daje rade spuścić ale to głównie chodzi o sprawy mechaniczne :)

Kurcze tez bym se ściągnął coś w miare dobrego z niemiec bezpośrednio ale nie mam z kim jechac albo cos a sam tego nie ogarne... bede musual pewnie kupic od handlaza jak te co mam i dac mu zarobic na tym z 3-4tys :/ no ale jak sie nie ma chowów to tak trzeba niestety... życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fana :)

jest szał :kox:

a moge wiedzieć ile kosztowała? :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:14_________________________________________________nie masz - RNS-D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka navi http://navigationdisk.eu/wp-content/uploads/2009/01/rns-d.jpg na moje to jest RNS-D :gwizdanie:

Kosztowała 7900euro+opłaty, jeżeli patrzeć na ceny w Polsce to chyba trochę przepłaciłem, ale nie załuję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka navi http://navigationdisk.eu/wp-content/uploads/2009/01/rns-d.jpg na moje to jest RNS-D :gwizdanie:

Kosztowała 7900euro+opłaty, jeżeli patrzeć na ceny w Polsce to chyba trochę przepłaciłem, ale nie załuję :kox:

dobra cena bo autko piękne ;)

ja bym je "troche" pomodził :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki :a4fan:

dekory jak najbardziej na szczotkowane alu wymien i bedzie o niebo lepiej

dokladki w kolor rowniez

zazdroszcze tych xenonow troche, no ale coz nie mozna miec wszytskiego odrazu

jesli ktos ci mowi ze przeplaciles to wcale sie nie martw wazne ze jestes zadowolony ty, u mnie tez tak bylo do czasu az dalem wyprobowac moje :quattro: i potym znajomi zmieniali zdanie

bezawaryjnosci zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża się wiosna i czas modów, zastanawiam się w którym kierunku lepiej isć...Wszystko na czarno... czy lepiej w chrom(ramki dookoła szyb)? w piwnicy leży już dokładka s-line i nie wiem jaka lepiej kupić atrape dokładki, czarna czy z chromem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża się wiosna i czas modów, zastanawiam się w którym kierunku lepiej isć...Wszystko na czarno... czy lepiej w chrom(ramki dookoła szyb)? w piwnicy leży już dokładka s-line i nie wiem jaka lepiej kupić atrape dokładki, czarna czy z chromem?

ja bym poszedł w chromowe bo mi się podobają efekt auta lepszy :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym zamiast środkowego grila wstawił siatkę, plaster miodu o oczkach zbliżonych do oczek w kratkach halogenów? Nie będzie wiochy?

ext7225415475270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...