Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten serwis. Koleś to pasjonat AUDI , to jego specjalizacja, zna na wylot.

Ja mialem awarię turbo w WWie zadzwoniłem i praktycznie po scholowaniu zaczął naprawę,

sam pojechał ze mną na regenerację TURBO i montował po godzinach.

Prawdziwy fachowiec, to już mój kolejny raz u Karola. Ceny ma jak dla klubu niskie, a najważniejsze że zna się na robocie

i w ciemno można serwisować .

Moja przygoda z turbo - F... - nigdy więcej regeneracji. 12 dni brakło do pełnego roku, kiedy to regenerowałem Turbo w Wwie w STS Turbo

a naprawa Auto Piotrowski. Wczoraj strzelił wałek. Karol oczywiście trafna diagnoza i 100%, że to wina regenerowania Turba,

wiec jedziemy do STS Turbo i mowimy co i jak ale oczywiście, chciał nas Pan zagiąć wymyślając w ciągu godziny 10 róznych przyczyn

aż w koncu powiedział, że ma OC i rzeczoznawce i można do sądu. F.... Niestety auto rozgrzebane i potrzebne na już.

NA szczęście dało się dogadać i zapłaciłem za nowe ( pewnie też po regeneracji) 580 zł więc pól ceny ( dogadalismy się 50/50)

więc to chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji. Z całym szacunkiem do STS Turbo słyszalem ze są najlepsi w Wwie

bo rok temu szukałem pewniaka ale wydaje się, ze jednak do końca nie da sie zregenerować Turbo. Jak kolejny raz strzeli

to po prostu kupuję uzywke albo nowe ale nie daje już do regeneracji, chociaż mam nadzieję, że teraz to już będzie OK :)

Karol wielkie dzięki za uratowanie sytuacji i w ten sam dzień co awaria auto było gotowe do jazdy !!

Polecam z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Karola ze swoim świeżo zakupionym autkiem.Przegląd zawieszenia,wymiana wahaczy przód,poduszki silnika,płynu od wspomagania..wszystko poczyszczone nasmarowane miedzią bez pośpiechu.Dobra robota!!Na pewno jeszcze wrócę.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę chyba już wiem, gdzie podstawię świeżo zakupione B7 na wymianę płynów i ogólny przegląd.

Czy opony tez wymienię u Karola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Karola Kilak razy z moim Audi wymiana ; rozrząd,sprzęgło,szyba,płyny i wiele innych rzeczy teraz jadę z Turbo a dokładnie zawór.Świetny i najlepszy Mechanik w Polsce -POLECAM !!! pozdrawiam srebrne Audi TSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie przedmówców. Karol to bardzo kontaktowy i konkretny facet, a przede wszystkim fachowiec, który lubi to, co robi. Taki trochę dr. House od samochodów ;) Ponad rok męczyłem się ze stukami w aucie. Wszyscy mechanicy je słyszeli, ale dopiero Karol zdiagnozował i naprawił. Dziękuję i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączę się do zachwytów.

Karol na prawdę super ogarnał naszą B7 w jeden dzień, a roboty było nie mało (rozrząd, hamulce przód i tył, olej w skrzyni i kilka innych rzeczy).

Wszytko wyjaśnił i opowiedział.

Miło, szybko i konkretnie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie panowie w jakich godzinach przyjmują? coś sie porobiło z moim autkiem. Kręci a nie pali. akumulator ok, pół baku ropy a zachowuje się jak by nie dostawał paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan Karol ma pomysł na takie irytujące buczenie w kabinie podczas ruszania i delikatne acz niemniej wkur... wibracje podczas jazdy?

Jeżeli tak to podjeżdżam i TO JUŻ!!!

Wibracje występują zarówno podczas jazdy jak i na postoju przy włączonym silniku. Dodatkowo trzęsie lekko budą w przedziale obr 1400-1800 powyżej się uspokaja. Poduszki sprawdzone (łyżką) i wszystko jest sztywne jak trzeba, wtryskiwacze zrobione, dwumas też siedzi cicho i NIKT nie ma pomysłu. Względnie odpowiada - widocznie już tak musi być.

Czy trzeba się umawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan Karol ma pomysł na takie irytujące buczenie w kabinie podczas ruszania i delikatne acz niemniej wkur... wibracje podczas jazdy?

Jeżeli tak to podjeżdżam i TO JUŻ!!!

Wibracje występują zarówno podczas jazdy jak i na postoju przy włączonym silniku. Dodatkowo trzęsie lekko budą w przedziale obr 1400-1800 powyżej się uspokaja. Poduszki sprawdzone (łyżką) i wszystko jest sztywne jak trzeba, wtryskiwacze zrobione, dwumas też siedzi cicho i NIKT nie ma pomysłu. Względnie odpowiada - widocznie już tak musi być.

Czy trzeba się umawiać?

Zdecydowanie lepiej się umówić. Facet ma zazwyczaj roboty aż po kokardkę. Ale moim zdaniem warto zaczekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączę do zadowolonych osób korzystających z usług Karola. Pojechałem do Karola bo w aucie nazbierało trochę rzeczy do zrobienia. Silnik uszczelniony, w końcu suchy jak pieprz, rozrząd ustawiony tak jak trzeba (poprzedni mechanik źle go ustawił i auto muliło) i w końcu auto pali normalne ilości benzyny i zbiera się tak jak powinno. Od teraz wszelkie naprawy tylko u Karola, widać że robi to co lubi a przede wszystkim swoją robotę wykonuję porządnie. Tak więc zdecydowanie polecam ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mu tak nie słodźcie :P:kwasny: bo sie niedługo przez sekretarke trzeba będzie umawiać :naughty:

Ale spoko - jestem jednych z tych których auto ma pełną historię serwisową u Karola... w przyszłym tygodniu jestem znowu na małe rezanko przy okazji kolejnej wymiany oleju.POLECAM WSZYSTKIM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Karola byłem z moja b8 juz dwa razy i za każdym razem wracam zadowolony. Gość ma dobre podejście do klienta a przy tym jest naprawdę pasjonatem audi. Wiem, że każda następna wymiana czy naprawa będzie robiona właśnie u niego. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro tak polecacie to ja również w takim razie chciałbym skorzystać z usług pana Karola. W jaki sposób mogę się z nim skontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łaska przeczytać tematu wątka? Przecież jak byk jest w nim podany adres i numer telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...