Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT


Kris0112

Rekomendowane odpowiedzi

odświerzamy temat:

5kjmzk33.jpg

j3xph4r2.jpg

5nucjpd3.jpg

6npykjro.jpg

e5yj4sdd.jpg

nowe lusterka ( pełna elektryka, fotochrom, grzanie, składanie, side assist, plus podświetlenie pod lusterkami ) malowane w nowej technologi chromu czyli kolor jak orginanlych reilingów bądz ori luster s4) :

grzdx74l.jpg

do podświetlenia pod lusterka zastosowałem diodę z podświetlenia klamek zewnętrznych z Audi a7 (ukierunkowanie diody jest idealne):

rxk947zg.jpg

Witaj,

Pięknie te lustra wyszły napisz proszę parę słów o tej tech. lakierowania w chromie (jaki to kod lakieru?),

Z góry dzięki,

Pozdrawiam i gratulacje autka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki również jestem zadowolony z luster. więcej fotek wrzucę jak będę miał coś zdjęć samochodu z nowymi lustrami i podświetleniem jak to wygląda ale według mnie wyszło idealnie


Kolego o tej nowej technologi się dowiedziałem całkiem niedawno miały być lusterka a'la s4 czyli pomalowane w połmatowy srebrny. Ale dostałem info o nowej technologi malowania chromem i jest to technologia taka jaka maluje się te elementy ori. czyli element jest malowany czarnym twardym i mocnym podkładem musi dobrze wyschnąć i później maluję się taka cieniutka warstwa chromu taka ledwo co mgiełka plus specjalnym bezbarwnym. kodu lakieru jako tako nie znam u siebie w okolicy tylko jeden zakład sprzedaje ta technologie lakieru i jest dość droga. nazywa się to zestaw do malowania chromu Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setka tego lakieru plus ta baza cos ok 60zl noi plus lakiernikowi cos tam za malowanie i dluzej ze dwa dni to trwa niz normalnym lakierem bo wszystko musi zawsze dobrze wyschnac

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setka tego lakieru plus ta baza cos ok 60zl noi plus lakiernikowi cos tam za malowanie i dluzej ze dwa dni to trwa niz normalnym lakierem bo wszystko musi zawsze dobrze wyschnac

Witaj,

Dzięki za odpowiedź.

Jak znajdziesz chwilę zamieść proszę kilka zdjęć z bliska w dziennym świetle jak to wyszło,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend jak bedzie pogoda postaram sie cos cyknac i wrzuce cos. Ale na zywo wyglada identycznie jak reilingi dachowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka w świetle dziennym:

9bhbccj3.jpg

i trochę zimowego setupu:

6cef9rxr.jpg

oqhdgt6w.jpg

podświetlenie z pod lusterek cięzko ująć na zdjęciu na żywo wyglądają o wiele lepiej jaśniej i wiecej światła jest:

mzxmtek5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna mam w sedanie ale w combi praktyczniejsza po pasacie na pewno jest radość :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Świetny projekt, dasz namiary na majstra z tymi lustrami? Też jestem ze ślàska , więc nie byłoby problemu z dojazdem. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier kupiony w firmie standox Tychy

A malowanie znajomy to robil w standoxie mu dokladnie wytlumaczyli co i jak krok po kroku robic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie było tak, że w tych pierwszych rocznikach b8 tzn 08-09r. Ledy świeciły właśnie trochę słabiej? Czasem mijając się z różnymi B8 mam wrażenie, że w jednych świecą jaśniej a w drugich trochę ciemniej....

Coś też mi się kiedyś obiło o uszy że od 2010r. montowane diody w lampach świeciły bardziej na biało niż te poprzednie?

Vagiem ustawiasz:)

Pod co podłączyłeś podświetlenie lustra?świeci cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z racji tego ze podobaja mi się LEDy przedliftowe bardzej jak neon tylko że w nich brakowało mi kierunku led tak wiec ledy przedliftowe dostały kierunek LED.


Jak te ledy zrobiłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlane lustra podpięte jak w wątku wrc czy pod moduły sterowania w drzwiach świecą przy Coming Leaving Home, ale na wiosne planuje podpiąć pod sterowanie lampki sufitowej żeby świeciły każdym otwieraniu drzwi..

a Ledy w kierunkowskaz tył troszkę dłubania jest.

a wiec zaczołem od rozcięcia lamp wyciagniecia wkładów LED poźniej rozlutowanie diod czerwonych pozniej lutowanie diod pomarańczowych bardzo ostrożnie bo da się wypalić taśmę. kabelkologia w lampach chwila kodowania a mianowicie wykodowania paska środkowego jako stop i działa bez błędów i jak widać mimo czerwonej lampy świeci na pomarańczowo. wiec do zrobienia;)


Wpadły oponki Uniroyal RainSport 3 i tak na szybko wiosennie:

vkm8yjw5.jpg

fyf8ygnv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musze okleić szybki przod i bedzie juz 1 stage na wiosne ;))

Folia z 3m juz czeka;)

i jest po raz drugi folia 3m na przód 50% ... wyszło dopiero za drugim razem ponieważ pierwszy raz w życiu sam oklejałem oto efekty:

6b4o2f4f.jpg

am8lm6tk.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się jeździ z tą folią 50% na przodzie? Nie boisz się o dowód rejestracyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o jazde i efekt jestem zadowolony ;) nie widac za wiele z zewnatrz od srodka tylko delikatna roznica ;)

A dowod? Coz zabiora to sie oderwie oddadza i znow oklei ;) p.s jezeli zrywasz na miejscu przy nich nie moga zabrac dowodu ;)

A jezeli chodzi o folie widzialem efekty i prace na innych foliach i folia 3m zdecydowanie wygrywa. Jest dobrze termokurczliwa nie rysuje sie i nie odbarwia wiec w 100% polecam a koszt nie jest taki straszny wiec warto zainwestowac te kilka zl

Pierwsza z 500+ :)

qszva3xz.jpg

p54w4bam.jpg

x9ct4r5k.jpg

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...