Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3


Deniro

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest , bardziej aktualna , wszystkie autostrady , drogi ekspresowe duzo lepsza od poprzedniczki :) naturalnie trzeba zaktualizowac platforme do najnowszego softu 263

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy z aktywatorem sa dostępne na wielu forach,zwłaszcza niemieckich i ruskich,tylko z firmware jet problem bo nigdzie nie udostępniają.

Edytowane przez mardock81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukuje to firmware ma byc chyba 0782 ? Dobrze by to bylo potwierdzic i wylosowac kto pierwszy uaktualnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z nową mapą. Niestety zabrakło mi 660mb na karcie 32GB (SanDisk Ultra 32GB micro SD HC UHT1). Godzinę później kupiłem kartę 64GB (SanDisk 64BG microSDXC ) no i niestety nie zadziałała.
Okazuje się, że wystarczy:

- pobrać MiniTool Partition Wizard Home Edition
- usunąć partycję i utworzyć nową o wielkości 30,6 GB (zrobiłem ją na FAT32)
- teraz można wrocić do MMI i i dzięki temu system widzi mapę na karcie.

Niestety czekam na najnowszy soft do MMI 3G (wersja 263).

Stara karta kosztuje 50zł i jeśli nowa będzie kosztowała podobnie to sobie ją zamówię w serwisie. Oczywiście tam można dzwonić tylko z numerem części. Po określeniu co potrzebuje usłyszałem cene 1300zł. Stara ma numer: 8R0906961DF

Edytowane przez pawelcyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara karta kosztuje 50zl

14 pln :wink:

Na obecną chwile to ile ona w rzeczywistości kosztuje to jest mało ważne. Sama karta 4 GB kosztuje jakieś 10zł.

W razie czego mam 15km do serwisu w niemczech. Niestety nadal potrzebuje numer części z nowym firmware do MMI 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś wiadomo o nowym sofcie pod 3GP??

a jeśli chodzi o serwis to pod 3GP update soft-u pod mape 2014 ma numer 8R0051884BT??

Edytowane przez wromar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według wątku wynika że aby podnieść wersje mapy do 2015 trzeba nowy soft. dlatego pytam..:(


to tak w koncu jaki soft jest potrzebny aby ruszyć na nim mape 2015??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3GP to nie 3G i tutaj nie majac odpowiedniego sprzetu , softu z serwisu ,odpowiednij wiedzy mozna naprawde wiele narobic balaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...