Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40


Olszak86

Rekomendowane odpowiedzi

Siema przedstawiam mam mojego Avanta. Jest jest to 1.8 ADR z LPG Brc Sequent 24. Auto w tym momencie ma przejechane 302 tys km w czym 100 tys na gazie. Samochód posiadam od półtora roku i nie sprawia mi większych kłopotów. Kupiłem go w czerwcu 2013 roku i był typową serią ( niestety nie mam fotek). Z biegiem czasu dodałem od siebie:

* lampy tył obklejone folią ( coś typu black/red)

* felgi Zender 8J 18 ET35 z oponami 225/40/18

* zawieszenie supersport 40/40

* drl przód ( finalnie bd ori halogeny i w nich swiatła drl na module)

* we wnętrzu climatronic, elektryczne szyby , 4 poduchy tyle z grubszego wyposażenia :D

* dodałem od siebie dekory obklejone folią carbon 3m

* oświetlenie LED

Auto na dzień dzisiejszy prezentuje się jak na zdjeciach ale jeszcze chce dołożyc polift lampy i grill ewentualnie jakieś przyciemnione szybki. Więcej mi raczej nie potrzeba :)

7rkteubn.jpg7jloxru6.jpg55bz3dgk.jpgtrhzhtq6.jpg

Edytowane przez Olszak86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym predzej rob ori halogeny bo ledy paskudza przod B5. I zastanow sie nad bixami gdzie w miejscu dlugich masz DRL na zarowkach SMD ;) ladnie to wyglada. Duzo fur na forum ma bixy i podobno rwa suty :decayed:

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi też się to właśnie podoba. Czarny środek bixy i drl najlepsze rozwiązanie w B5. Tylko niewiem jakie to koszta mniej wiecej ktos kojarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi też się to właśnie podoba. Czarny środek bixy i drl najlepsze rozwiązanie w B5. Tylko niewiem jakie to koszta mniej wiecej ktos kojarzy :)

lampy polift ok 300,soczewki 100-150 to na poczatek

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba kupic lampy i oddac qwerty.

jak ktoś ma prawą i lewą sprawna sam ogarnie bez problemu temat przeróbki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe koła koego

Dzieki, osobiscie aut na tym kole widzialem niewiele i moim zdaniem pasuje. Chcialem naciag ale nie to kolo chyba. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna fela :D
Nie chciałeś węższej opony dać?
Ja żałuję, że nie dałem 215 u siebie :/

Ten stickerbomb nad rej. to rozumiem, z powodu purchli na listwie z zamkiem ? :P

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna fela :D

Nie chciałeś węższej opony dać?

Ja żałuję, że nie dałem 215 u siebie :/

Ten stickerbomb nad rej. to rozumiem, z powodu purchli na listwie z zamkiem ? :P

Felgi kupilem z takimi oponami, jak bd zmienial to albo 215/40/18 lub 215/35/18. Na 225 ADR nie jedzie :D co do stickerbomb mam go bo kiedys cos takiego zobaczylem na astrze 2 i mi sie spodobalo a po drugie mam tam jakies wgniotki a on je maskuje.

Wrzucam fotki wnętrza i setupu zimowego :) Nie ma się czym chwalić zwykłe 15 z nowymi zimówkami Dayton DW510 ( jestem w fazie testów, 629 zł za komplet) ale lepsze alu niż kołpak :)

67x84j3t.jpgz5zu8cnq.jpg7rja42ti.jpgj3qckcn2.jpgcivwukxd.jpg

I foto na moich poprzednich kółkach, monoblock 17 w polerce ET35 205/45/17 i 215/45/17

54cxcmg2.jpg

U mnie cos tam sie dzieje. Zalozylem nowy altek. Zmienilem z valeo 90A na Bosch 120A. Alternator pochodzil z adr z 95 r. Wiec tak jak u mnie trafil sie alternator na srubki zeby podlaczyc nie na kostke wiec wszystko pasowalo p&p. Jestem zadowolony ze zmiany.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Olszak86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zime nic nie zmienialem, mysle ze nie bd wiekszego problemu ;)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowy sezon wpadaja polift oczka i ciemna szyba ;)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Panowie mam problem. Moje podgrzewane siedzenia grzeją tylko po bokach na środku nie. Mata sie przerwała czy może jakiś mały kabelek ktory moge dolutowac ??

Siema :) Sezon letni się zbliża i postanowiłem odmalować moje felgi żeby być z nich jeszcze bardziej zadowolonym :) Mam dwa kolory na oku : biały i pure orange. Zrobilem sobie VT i w obu kolorach audiola mi się podoba. A wy co sądzicie ??

fd703144464c7036m.jpgb7544647b497b0d3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem albo jakiś grafit albo zostać przy srebrnym z jakimś grubym ziarnem, kolorowanki nie są dla takich aut ;) Powywalaj wlepy z klapki i tylnej blędy, pasek z przedniego zderzaka, daj seryjne halo ewentualnie dopasuj z octavi, opony 215/35 i deczko niżej ;) I wtedy wrócisz do zadbanej serii która będzie się wyróżniać z pośród innych aut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...