Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poprawne założenie przedniego zderzaka


largovinch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po poprzednim właścicielu został źle spasowany zderzak. Jak sprawdzić czy siedzi na ślizgach? Problem będzie się pojawiał przy każdej wymianie rozrządu. Można to jakoś obejść? Wiem że był temat o przewiercaniu ślizgów, ale co zrobić żeby było jak z fabryki?

d2e6c89bcb2beada53436f7a34fae65c.jpg

9b87009cc0e0625bda5d5f063405197e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie miałem szczeliny podobne leczu mnie zderzak jeszcze bardziej wystawał poza błotnik i ja zrobiłem jak gdzieś na forum inny kolega robił czyli zdjąłem zderzak i w miejscu gdzie jest zagięcie blachy pokazane na zdjęciu poniżej mocno dociskałem w kierunku komory silnika aby ułożyło się tak jak wcześniej wiadomo że aby zdjąć zderzak czasami trzeba dobrze szarpnąć bo mocno siedzi na ślizgach i też właśnie podczas tego szarpania blacha sie odgina i potem są takie skutki ja bynajmniej tak zrobiłem że bardzo mocno dociskałem aż po 2 przymiarkach zderzaka uznałem efekt za bardzo zadowalający i jutro mogę ci wstawić fotki jak to u mnie wyszło

hyv2cu83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej zrobiłem ci kilka zdjęć obu stron jak to wygląda u mnie z tym że robiłem telefonem i jak było ciemno jak będziesz chciał ładniejsze foto to dopiero w sobotę będę miał dostęp do auta w dzień. przepraszam za jakość zdjęć i za to że autko jest brudne

dytfjwja.jpg

o5cps9cf.jpg

u7he6flo.jpg

u7he6flo.jpg[/url]

sjluapr9.jpg

z3we4cex.jpg

pnvuh24p.jpg

bocbhc4w.jpg


tt5xbd2r.jpg

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jedyny słuszny sposób. Zderzak wychodzi spasowany jak z fabryki albo i lepiej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Ameryka :D dzięki, będę coś rzeźbił. Ps. Żeby go zdjąć wystarczy mocniej pociągnąć ze ślizgów czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w nadkolach masz śrubki i jeszcze po zdjeciu kratek obok halogenów jest po jednej śrubie mniej wiecej w tych miejscach jak na foto poniżej i po tym przy slizgach unosisz delikatnie do góry i trzeba szarpnąć do siebie aby wyskoczył z zaczepów

mz5uzo34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po poprzednim właścicielu został źle spasowany zderzak. Jak sprawdzić czy siedzi na ślizgach? Problem będzie się pojawiał przy każdej wymianie rozrządu. Można to jakoś obejść? Wiem że był temat o przewiercaniu ślizgów, ale co zrobić żeby było jak z fabryki?

d2e6c89bcb2beada53436f7a34fae65c.jpg

9b87009cc0e0625bda5d5f063405197e.jpg

Zostaw jak jest........Super wygląda))))) Zaczniesz kombinować to możesz tylko pogorszyć....ale to tylko moje zdanie......))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak kolego działałeś coś z tym zderzakiem? udało się, zadowolony z efektu? Mnie też to czeka i słyszałem o tym patencie ale choroba nie pozwala od 3 tygodni się za to zabrać a jestem ciekaw jak Tobie to wyszło. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł dodatkowo blachowkręt od środka. Potem wrzucę Ci foto :)

brzmi jak recepta na parcha na błotniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł dodatkowo blachowkręt od środka. Potem wrzucę Ci foto :)

brzmi jak recepta na parcha na błotniku :naughty:

Może nie będzie tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tam BROŃ BOŻE żadnych blachowkrętów nie używam, wręcz je usuwam jak ktoś przyjeżdża do mnie na spasowanie przodu w b5. Odkręcić zderzak i poluźnić nadkola. Następnie jakiś sztyl od młotka i młotek i nadginać, podginać odkręcić, przykręcić ślizg i tak parę razy czasem nawet dwie godzinki i efekt końcowy...szpary na 2mm wszędzie. U siebie miałem poszerzane nadkola o 2 cm każde i to dopiero rzeźba, ale wszystko się da...spasowanie lepsze nawet niż audi wypuściło. Ale ludzie nie stosujcie żadnych blachowkrętów !! :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...