Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ok :banan::banan::banan::banan:, śmiga :kox:

grzebałem w portach i musiałem coś przestawić :doh:

Dzięki Domin jesteś moim guru :good: , jestem kolejny raz twoim dłużnikiem

wladi :wink:

Postawisz nam z Dominem 5L bimberku i będzie git:polew:

powiem ci że jak by to było tak blisko jak z sąsiadem przez płot to nawet 10L :wink: i tydzień wycięty z życia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mowilem ze zadna filozofia zapomnialem tylko zeby podpiac prad kabelkowi :)

no i właśnie tyle zamieszania przez to jedno zapomniałem :kox:

dla ciebie też dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy antena GPS z RNS-D Avant podejdzie pod RNS-E ? Czy trzeba wymieniać ?

Podejdzie

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiecie może jak ustawić w RNS-E zeby przy włączeniu było logo RS4 lub jakie kodowanie trzeba zmienić. Z góry dzięki za odp.

adaptacje , kanał 18 i wstawiasz 3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Concert II i bede montowal RNS-a. Mam radio, kosz 2 din i klimatronik 2 din. Tunel zostaje stary, jak go przyciac bo link z pierwszego postu niedziala. Popiółka moze zostac 1 din bo i tak jej nie uzywam? Teraz mam concert II 1 din i wyswietla mi na fisie info z radia. Czy mysze ciagnac CAN do zegarów? Jest jakis adapter do tych wtyczek co mam teraz. Dodam ze mam sub ze wzmakiem w bagaju i 8 glosnikow w drzwiach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Concert II i bede montowal RNS-a. Mam radio, kosz 2 din i klimatronik 2 din. Tunel zostaje stary, jak go przyciac bo link z pierwszego postu niedziala. Popiółka moze zostac 1 din bo i tak jej nie uzywam? Teraz mam concert II 1 din i wyswietla mi na fisie info z radia. Czy mysze ciagnac CAN do zegarów? Jest jakis adapter do tych wtyczek co mam teraz. Dodam ze mam sub ze wzmakiem w bagaju i 8 glosnikow w drzwiach..

Głośników masz 10 (wliczając sub-a i central na środku deski rozdzielczej). Po podłaczeniu navi w adaptacjach zegarów na kanale 62 dodaj do obecnej wartości 4 i zakoduj sumę jako nową wartość. Dzięki temu RNS-E będzie widoczne w swojej magistrali danych a na DIS będziesz miał obsługę navi i radia.

CAN nie musisz podłaczać bo Concert już wymagane kabelki ma. Popielniczka może zostać (będzie szparka i problem jak coś tam wpadnie ale nie jest wcale tak źle).

Z brakujących części:

- adapter radia

- adapter anteny

- antena GPS

...w sprawie brakujących elementów skontaktuj się z użytkownikiem Siemian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam bose wiec chyba centralnego glosnika nie mam? I tylko musze zrobic to jedno kodowanie i nic wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam bose wiec chyba centralnego glosnika nie mam? I tylko musze zrobic to jedno kodowanie i nic wiecej?

centralny głośnik masz:wink: co do kodowania to poczytaj jeszcze raz na spokojnie zwijak tego wątku , jest tam wszystko:wink:

masz tu jeszcze materiał pomocniczy do cięcia tunelu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz BOSE, to masz system audio z głośnikami aktywnymi. 8 głośników w drzwiach, sub przy wzmacniaczu i centralny pod kratką na środku deski rozdzielczej.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny głośnik masz:wink: co do kodowania to poczytaj jeszcze raz na spokojnie zwijak tego wątku , jest tam wszystko:wink:

masz tu jeszcze materiał pomocniczy do cięcia tunelu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

To nawet nie wiem ze ten glosnik tam jest:P Dzieki za linka napewno poczytam. Chyba ze dorwe konsole 2 din bez uchwytu na telefon w kolorze swing:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Oj nie wiem u mnie to nie zadziałało pamiętasz:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Oj nie wiem u mnie to nie zadziałało pamiętasz:naughty:

potem coś u siebie grzebałem i banglało , można jeszcze przyciszyć na głośność pasującą i restarta zrobić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...