Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Synchronizacja pilota od alarmu i centralnego


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos z was ma taki sam alarm lub pilot od alarmu jak mój i wie jak go zsynchronizować? Ja niestety nie odziedziczyłem żadnej instrukcji obsługi od alarmu więc nie wiem jak to zsynchronizować żeby mi alarm i centralny zamek działał z pilota.

pilot.jpg

Druga sprawa: czy da sie dorobić kluczyki na podstawie kluczyka a nie paska z kodem?

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do centralnego to trzeba go podpiąć pod alarm i bedzie śmigało a co do reszty to chyba się da ale trzeba imo zaprogramować czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość alarmów ma funkcje centralnego zamka i pewnie wystrzczy troche pogmerać i bedzie smigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się dorobić kluczyk na podstawie kluczyka tylko z imo może być problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale chyba źle się wyraziłem. Ten pilot otwiera centralny i wylancza alarm/zamyka centralny i załącza alarm. Tyle że na pewnym etapie użytkowania uległo rozkodowaniu a poprzedni właściciel nie zaprzątał sobie tym głowy. Nie odziedziczy żadnej instrukcji do tego alarmu więc nie wie jak go ponownie zsynchronizować z odbiornikiem ( co pewnie jest proste jak drut bo w każdym alarmie pilot może się rozkodować ). NO ale czasem rzeczy pozornie proste okazują się najtrudniejsze do zrobienia ....

W Polsce miałem Focusa z takim pilotem więc może poszperam to znajde ionstukcje do niego i może zadziała :mrgreen: Ale dziękuje Wam za chęci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem . Kupiłem sterownik do zamka centralnego tylko nie wiem gdzie sie znajduje centralka zamka czy ktoś już sam podłączał sterownik i w jaki sposób najprościej można to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz się do różowej wtyczki która jest nad na pedałem sprzęgła, trzeba sciągnąć obudowe która jest nad nogami, są tam dwa przewody, wpinasz sie i powinno śmgać, zamek jest sterowany "-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jak widać pilot nie jest pilotem z oryginalnego alarmu od audi. Poszukaj centralki tego alarmu, żeby dowiedzieć się jaki to model, może coś na niej znajdziesz. Na www.elektroda.pl odszukasz zapewne instrukcje do alarmu i zrobisz to co chcesz.

A co do kluczyka to grubsza sprawa.

Znalazłem taką instrukcje na stronie: http://viaken.pl/artykuly.php?strona=2&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tą centralkę jest w bagażniku ale zbyt skomplikowane jak na moje wiadomości odnośnie elektryki jutro zrobie tak jak mi radzicie . Dzięki za podpowiedz mam nadzieje , że coś mi wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...