Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

2.7 V6 Biturbo quattro S-line 04/2003 r.
Silnik: AGB 265PS z 06/1999 r.
Wcześniej: AKE 2.5TDI 180PS

W moich rekach od lipca 2007 r. :)

Body
- Kolorek AVUS z pakietu Audi Exclusive
- pełen zewnętrzny pakiet S-line
- kierunkowskazy dymione DEPO
- listwy progowe S4 piano black
- schwarz pakiet
- relingi piano black
- lusterka piano black
- grill, kratki boczne i środkowa piano black
- końcówki wydechu 100mm

Setup
- 2.7 V6 biturbo AGB

- turbo K04 RS6

- głowice 2,8 V6

- pompa paliwa Bosch 044

- wtryski Siemens 630cc

- nowe pierścienie

- nowe panewki
- custom FMIC na rdzeniu Nissens

- custom wydech, DP 2,75" > catback 2,5"
- chłodnica oleju Mocal
- dolot K&N

- sprzęgło RS4 z okładziną kevlarową

- dwumas RS4
- kolektor ssący i dekle zaworowe w czerwieni
- osłony silnika carbon RS4

Układ hamulcowy
- przód Porsche 345mm, 6-tłoczków
- tył S4 B6 300mm
- przewody w oplocie Goodridge przód + tył

Zawieszenie
- gwint Bilstein B16 PSS9
- stabilizator przód RS4 B7
- stabilizator tył RS4 B7

Wyposażenie
- Pełny pakiet S-line
- Czarna podsufitka S-line
- Sportowe skórzane fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego/ S-line
- Skórzana 3-ramienna kierownica multifunkcyjna od A4 B8 S-line + gałka S-line
- Bi-Xenon na soczewkach B8 + biale kierunkowskazy, pomalowane środki na czarno
- osłony Carbon RS4 pod maską
- RNS-E
- BOSE
- Szyberdach
- Pakiet oświetlenie
- Pakiet zima /podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze/
- Pełna elektryka
- Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane
- Fotochromatyczne lusterko wsteczne
- Coming / leaving home
- Spryskiwacze mgiełkowe
- Wycieraczki aero


Moc
Soft #2 - 486PS 590NM

Soft #1 - 427PS 515NM

Felgi RS6 C5

RS6_5.jpg

RS6_8.jpg
RS6_4.jpg
RS6_3.jpg

RS6_6.jpg

SPORTEC

IMG_0727.jpg

Serducho:

a4_k05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo ładny zakup :thumbup:. Zewnetrznie ładnie sie prezentuje no i czekamy na dalsze foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki i listwy sa w grafitowym metaliku czego na zdjeciach zbytnio nie widac, wiec na razie mi sie nie chce tego ruszac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kultura pracy V6 mnie szalenie milo rozczarowala.

Rozczarowała? Chyba nie to miałeś na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozczarowala, milo zaskoczyla, ale sens zdania jest ten sam :P. Do tej pory slyszalem ten silnik tylko "z zewnatrz", nigdy nie siedzialem wewnatrz auta, a tam dzieje sie zupelnie co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale dokładki czym prędzej w kolor...[br]Dopisany: 10 Lipiec 2007, 23:27 _________________________________________________Flyer

Mialem zamiar isc w felgi i zderzaki od S4, ale jako, ze trafilem s-line'a odpuszczam.

tego stwierdzenia nie rozumiem... chyba jesteś jeszcze zmęczony po podróży... przeciesz masz wew pakiet S-line a nie zewnętrzny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv: Zgadza sie, z zewnetrznego sline'a nie ma tu praktycznie nic oprocz felg. Pewnie za kilka tygodni, gdy "oswoje sie" z tym samochodem i mi sie lekko opatrzy, to pomysly na graty od S4 wroca niczym boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj na razie dokładki a będzie git obejrzyj auta klubowiczów jak wyglądają z i bez (malowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki i listwy sa w grafitowym metaliku czego na zdjeciach zbytnio nie widac, wiec na razie mi sie nie chce tego ruszac :)

One nie są pomalowane, to seria jak w każdej A4, gratki fury, ostatnio wracajac z wawy objechalem taka czarna, tez na celnych blachach, chyba kierowca byl zmeczony, a zdjecia wnetrza??[br]Dopisany: 10 Lipiec 2007, 23:42 _________________________________________________

A oto moj wczorajszy zakup...

A4 2.5 V6 TDI + Q (AKE 180PS), 04/2003 r., manual., jasny szary/grafit metalik.

Oryginalny S-line - felgi 17", obnizone zawieszenie, skorzana kierownica, galka, aluminiumowe wykonczenia, czarna podsufitka...

Wyposażenie: czarna skora, xenony, tempomat, "follow me", grzane fotele przednie, 2x klima, pelna elektryka /szyby, lusterka + skladanie/ + szklany szyberdach, fotochromatyczne lusterko wsteczne i inne graty.

W niedalekiej przyszlosci RNS-E (symphony obecnie, ktore gra znacznie gorzej niz moja delta w golfie, albo to kwestia naglosnienia...). Brakuje mi BOSE, poza tym same ochy i achy poki co z mojej strony.

Swietnie sie prowadzi :quattro:, kultura pracy V6 mnie szalenie milo rozczarowala. Mialem zamiar isc w felgi i zderzaki od S4, ale jako, ze trafilem s-line'a odpuszczam. Mialem rowniez zapedy na felgi o rozmiar wieksze, ale przy prawie nowych oponach na razie nie ma to wiekszego sensu...

Kilka pytań na start do starych wyjadaczy...

1) Jak siedze za kierownica to widze, ze zegary razem z fisem sa lekko przekrzywione na prawa strone - na poczatku tego nie zauwazylem, ale zastanawia mnie to... Samochod jest absolutnie bezwypadkowy, serwisowany w ASO do samego konca, jest jeden przeglad w portugalii (wlasciciel smigal czasem z niemiec wlasnie tam) i jest wspomninay "modul". Czy mozliwe jest, ze cos bylo przy tym grzebane i w efekcie krzywo siedza zegary po np. ponownym montażu? Czy moze fabryka tak dala i juz?

2) Pytanie na PW - jak zabezpieczyliscie swoje samochody przed lepkimi łapami? Poki co rozwazam kilka opcji i chetnie poslucham rad - mail/pw/skype/gg... jesli ktos ma czas i checi ;)

Najlepszym zabezpieczeniem jest AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj: Zdjecia wnetrza pojawia sie, moze w weekend jakos...

Co koloru listw i dokladek nie wiedzialem nawet, ze tak wyglada seria. Slowo "seria" kojarzylo mi sie raczej ze zwyklym czarnym plastykiem.

Coz, czas zglebiania tematu :a4fan: nadszedl.

AC to oczywizm, ale wolalbym zeby nikt nie ruszyl sie moim 'a fir awant' z jakiegokolwiek parkingu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zabezpieczeniem jest AC

dokladnie....wiecej to podjedz na lokalnego spota, gdziekolwiek przebywasz i sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ok 2000-3000zł i bedziesz mial s4/sline ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw: W-wa jak widac po profilu... Wpadne jak tylko bede na miejscu, w tym tygodniu mnie nie ma, w nastepnym urlopik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dobry zakup :th: U nas giną passaty i oktavie reszta to duużo mniej przyjezdżaj śmiało ;) mamy blokady na kierownice takie żółte klubowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale dokładki czym prędzej w kolor...[br]Dopisany: 10 Lipiec 2007, 23:27 _________________________________________________Flyer

Mialem zamiar isc w felgi i zderzaki od S4, ale jako, ze trafilem s-line'a odpuszczam.

tego stwierdzenia nie rozumiem... chyba jesteś jeszcze zmęczony po podróży... przeciesz masz wew pakiet S-line a nie zewnętrzny...

Daj mu trochę czasu. W końcu chłopak przyjedzie na spota, zobaczy inne bryki i też będzie chciał rezać :) To nieuniknione :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryczka kox .. ja choruje na 1,9 TDI+Q ... narazie nie mogę dużo pisać bo mam chytry plan :gwizdanie: :gwizdanie: a widzę ludziska od nas bondują na forum :polew: :polew:

Zarzuć jeszcze zdjęcia z wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...