Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Ma ktoś momenty dokręcenia śrub przy wymianie rozrządu?
 4. jak masz prawidłowo zablokowany i założony rorzad to nie musisz martwic sie o synchro
 5. sprawdz predkosci na kazdym kole
 6. Obrys bym se chętnie podmienił
 7. Opcja nr 2, z tym że na kołach skręcasz tam gdzie jest tuleja metal-gumowa (czy z olejem), sworznie można poskręcać gdy auto jest na podnośniku.
 8. Skręć "palcami" w powietrzu, opuść i dokręć tak jak ma być
 9. Ja bym spróbował to delikatnie podgrzać opalarką, a najlepiej suszarką i wtedy spróbować to palcami wyrównać.
 10. Witam Mam pytanie czym to moż ebyć spowodowane jak miałem załadowany pełen bagażnik icztery osoby w aucie i zapaliła mi się na raz kontrolka abs-u, i czerwona hamulców. Wróciłem rozładowałem i znikło pojechałem i tak samo załadowany samochód i znowu to samo . To może mieć coś współnego z tym korektorem siły hamowania.?
 11. Wstępnie próbowałem i był opór nawet czułem jakby sprężynowały te śrubki ale w weekend zobaczezobaczę
 12. Witam. Zamierzam wymienić sprężyny z przodu i z tyłu co wiąże się z duża ilością odkręconych śrub zawieszanie. Jak to mam skręcić? Gdy auto jest w powietrzu? czy może lekko skręcić opuścić na koła i dopiero wtedy wszystko dokręcić?
 13. sprawdz jeszcze raz nr VIN bo nie wchodzi
 14. Zobacz ofertę Zawieszenie gwintowane Kupię gwint na przód, lub ewentualnie całość, pw Dodający mcbain1 Wysłano 23.04.2019 Kategoria Audi A4 B8
 15. Kupię gwint na przód, lub ewentualnie całość, pw
 16. Dzięki za radę. Już trochę czytałem na temat sody oczyszczonej i według niektórych może ona być za bardzo zasadowa i będzie druga skrajność. Może zastosować jakiś preparat do mycia silników albo wodę z mydłem, która jest mniej zasadowa od sody. Co do powłoki to na pewno zagruntuję blachę tym R-stopem bo już testowałem go robiąc zaprawki na tylnej klapie i przednich rantach błotników i po zimie nic nie wyszło. Później może pokryję to jakimś sprayem z cynkiem, co może za dużo nie da ale i nie zaszkodzi, później na to epoksyd i baza pod kolor albo baranek. Pewnie i tak zerwę te maty na dnie komory to baranek byłby lepszy i zapewniał jakąś tam ochronę od rdzy i uszkodzeń mechanicznych. @Pablo1809 Jak nakładałeś te powłoki? Pistoletem czy sprayem i czy nie jest konieczne mieszanie z jakimiś rozpuszczalnikami albo innymi dodatkami? Ja niestety nie dysponuję pistoletem i będę musiał robić to mało profesjonalnie. Wiem ,że według większości ludzi jak coś jest w sprayu to do niczego się nie nadaje. Ta komora jest oddzielona od czynników atmosferycznych i uszkodzeń więc efekt wizualny nie musi być idealny, ale zależy mi przede wszystkim na odporności na rdzę i kwasy. W poprzednim aku prawdopodobnie rąbneła mi któraś cela i przeładowywało pozostałe. Ładowanie sprawdzałem miernikiem wielokrotnie przed i po uszkodzeniu akumulatora i mieści się w normie więc wykluczam alternator.
 17. Witam chciałbym kupić lotkę na tylną klapę. Nie wiem na ile jestem w temacie ale te 3 częściowe widziałem naprawde ładne i mega brzydkie. Może ktoś mi pomoże, chciałbym taką jak na zdjęciu z boku a nie od frontu (badziewny spód który ewidentnie widać).
 18. Ale pod jaką nazwą znaleźć tą wartość?
 19. Zobacz ofertę Kupię krzyżak kolumny kierowniczej pasujący do a4 b6 Witam! Kupię krzyżak kolumny kierowniczej pasujący do a4 b6. ZERO LUZU! taki jak na foto Dodający WYSKUN Wysłano 23.04.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 20. Witam! Kupię krzyżak kolumny kierowniczej pasujący do a4 b6. ZERO LUZU! taki jak na foto
 21. Nawet na 95 na seryjnym programie nie powinno cofac. Podmień przepływke jak masz od kogo, jeśli nie poprawi się trzeba zajrzeć do świec i kata na początek.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...