Jump to content
1 1

Fotele tapicerka A4 B8 Alcantara elektryka b.ładna

Price: 3,000.00 PLN
  • Submitted

Seller information

mumen

  • 0
  • 0
  • 0

About this offer

Kompletna tapicerka A4 B8 LIFT - wszystko w stanie idealnym jak na foto.

Tapicerka jest z sedana ale bez problemu pasuje do avanta, różnica tylko taka że na oparciu siedzenia tylnego avant ma dodatkowe mocowanie do podpięcia roletki przedzielającej przestrzeń pomiędzy bagażnikiem ... raczej to się bardzo rzadko używa.

Fotele jak i cała reszta z auta o przebiegu 60 tys.km więc nie zdążyło się nic wyślizgać, wygnieść itp. skóra na foto wygląda trochę błyszcząca ale zapewniam że na żywo jest jeszcze nie wytarta i w raczej ładnie matowa. 

Fotele wyposażone w schowki, siatki na oparciach i oczywiście przyciski sterowania w chromie ( fotel kierowcy bo pasażera jest manualny )

Boczki oczywiście wyposażone w oświetleni QQ1 czyli lampki podświetlane białe i czerwone oraz oświetlane klamki, wszystkie z przyciskami chrom ( lift oczywiście jak by miało być inaczej :))

Na foto widoczne jedyne uszkodzenie przy tylnej części podłokietnika.

 

Fotele są na prawdę godne polecenia bo zważywszy na to że A4 B8 już od ładnych kilku lat nie jest produkowane to coraz trudniej będzie dostać fotele niezużyte po małym przebiegu a te takie właśnie są.

Cena jaka mnie interesuje za ten zestaw to 3000 zł

 

Preferuję odbiór osobisty lub dowiozę w rozsądnej odległości, wysyłka to tylko na palecie i tez może być ciężko, da się oczywiście ale to jest delikatnie mówić wch ... ciężkie, paleta zapewne koszt około 200 zł i zawsze ryzyko że kurier coś uszkodzi ...

hg7i2Fi.jpg

WzjMyOk.jpg

VAg7XdW.jpg

bbFY24S.jpg

cpAQ4vN.jpg

0iIdYXg.jpg

Lxf7LST.jpg

nGsasFw.jpg

BJ4mOoI.jpg

hg7i2Fi.jpg

WzjMyOk.jpg

VAg7XdW.jpg

bbFY24S.jpg

cpAQ4vN.jpg

0iIdYXg.jpg

Lxf7LST.jpg

nGsasFw.jpg

BJ4mOoI.jpg

XNQxUZw.jpg

r4CnBN3.jpg

8BvuU2o.jpg

OHSyw1h.jpg

wTn6d1M.jpg

snF9Yqz.jpg

WbDQ6hm.jpg

MLnIs8C.jpg

94velcA.jpg

  •  
 
1 1


×
×
  • Create New...