endriu1357

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez endriu1357

1. Witam klubowiczów

Mam problem w swojej b7, głośne stukanie przy skręconych kołach,, gdy cofam lub hamuje bądź gwałtownie ruszam, najgłośniej dźwięk słychać z kabiny samochodu, gdzieś na wysokości kierownicy... napewno nie są to wahacze bo wymieniłem. Sprawdzałem na czepakach i nic nie wykazało, nigdzie nie ma luzów. Z kolegą mechanikiem doszliśmy do wniosku, ze może wskazywać to na maglownice, ale mogę się mylić. CO o tym sądzicie? Jeśli rzeczywiście to było by to to co się opłaca kupić używkę czy lepiej regenerować bo na nową to troche za dużo kosztuje...POMÓŻCIE :)

2. Witam Wszystkich

Po zakupie samochodu zauważyłem, że przy otwieraniu drzwi jak i już zamkniętych nie świecą mi lampki sufitowe w kabinie przód i tył, również brak w schowku i w bagażniku, i tak samo brak oświetlenia przy drzwiach czerwonej lampki. Sprawdzałem, nie są popalone, a bezpieczniki wyglądają na dobre, chyba że nie mam któregoś.Nie znam schematu bezpieczników i którego dokladnie miałbym sprawdzić. Samochód był sprowadzony przez mojego kolegę i nie zauważył tego problemu a było już za poźno, żeby sie spytać holendra czemu to nie gra. Ktoś mi powiedział, że może być uszkodzony moduł komfortu. Może to błachostka ale jestem laikiem w tych sprawach i proszę o wyrozumiałość :). chciałbym uzyskać od Was jakiś informacji i gdzie szukać przyczyny.

• Pomoc techniczna 1
  3. Witam klubowiczów A4, mam na imię Dawid i dopiero zaczynam przygodę związaną z tą marką. Chciałbym podzielić się z Wami informacjami na temat mojego nowego nabytku jakie jest Audi a4 b7, z silnikiem 1.9TDi stuningowany przez firmę ABT. Autko jest czarne bez pakietu chrom, ale ma za to pakiet s-line, półskórzane sportowe fotele, kierownica s-line, listwy s, ciemna podsufitka, srebrne wstawki w kabinie, oryginalne alusy audi 17 cali na oponach Continental. To tak ogółem :).