Armi

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

1. Plaża Luka jest nalepsza w Trpanj, nie ma potrzeby jechać nigdzie indziej. Pozdro, byłem 3x w Trpanj. Bar na plaży ma Branko, właściciel Villa Maste - u niego mieszkaliśmy.
  2. Węgry i Słowacja (od jutra, rano) oficjalnie otwarte, więc Ślązacy nie muszą jechać przez Niemcy. Za to ja jako mieszkaniec województwa innego niż śląskie, zabrałem ze sobą inne dokumenty świadczące, że na Śląsku nie mieszkam bo taki jest wymóg. Musimy udowodnić, że nie mieszkamy na Śląsku.
  3. Jadę jutro, więc obserwuję na bieżąco. Sytuacja na dziś: Generalnie, problem mają mieszkańcy województwa śląskiego. Inni mogą śmiało jechać na Gorzyczki/Cieszyn i dalej Austria - Słowenia. Dla Ślązaków alternatywa to droga przez Niemcy lub zgłoszenie swojego przejazdu przez Słowację (i otrzymanie ich zgody, trwa to około 48h), a dalszy przejazd przez Austrię/ Węgry. Węgry od dziś otwierają dla nas granicę (świeża informacja z ambasady Węgier). btw, dziś o 12:00 kolejna wideokonferencja marszałka województwa śląskiego z Czechami, może uda im się wypracować kompromis.
  4. Armi

B6 by Armi - sesja s.25

Samochód sprzedany. Temat można zamknąć.
  5. Armi

B7 Crew

Nie chce ktoś mieszka zmiany biegów do B7? Nówka, prawdziwa skóra, czarna nić. 30zł z kosztami przesyłki. Leży i się kurzy.
  6. Armi

Spotkania na drodze

Pozdrawiam kierownika srebrnej poliftowej B5 avant, z rejestracja SR. Ramki klubowe:) Widziany wczoraj przed 18, w Chorwacji, na D8 (pewnie powrót z Dubrovnika).
  7. Armi

Spotkania na drodze

Pozdrawiam klubowicza ze srebrnej Q7 z ramkami klubowymi, widzianego kilka dni temu na S17 w stronę Lublina.
  8. Armi

Spotkania na drodze

Pozdro z czerwonej a3 8p:)
  9. Widziałem Twoje auto u Krzyśka jakiś czas temu. Jednomas ma wibracje ale przy Quattro.
  10. Za dużo ludzi....w tej Grecji Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami. Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa). Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free. Mogliśmy negocjować ceny. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie. To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.
  11. Armi

Spotkania na drodze

Czarna B8 avant TDI z charakterystycznymi czerwono-brazowymi felgami na blachach SWD(chyba) widziana dzis na autostradzie A1 w okolicach tunelu Sveti Rok w Chorwacji.
  12. Ceny noclegów nie zmieniają się aż tak. Za to ceny jedzenia w restauracjach robią się słabe. A jakość wcale nie idzie w parze z ceną.
  13. Armi

B6 DIVISION

Nie szuka ktoś 3-ramiennej kierownicy s-line z multifunkcją? Kupiłem do A3 ale poduszka z A3 nie pasuje, więc nie będę montował tej kierownicy. 350zł z KW, do drobnej negocjacji jeśli trafi się konkretny kupiec.
  14. Armi

Spotkania na drodze

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta B6, z chromowanymi lusterkami i relingami. Raczej na glebie. Rejestracja WT, smigajacego DK801, dzis (15.07) późnym popoludniem. Na klapie naklejka lub klubowy magnes. Jechalem z naprzeciwka,a kiedyś chyba mielismy maly sparing (jechalem wtedy Audi S3)
  15. Armi

Ten drugi to JanJazda
  16. Duba i Divna:) Moze sie zobaczymy hehe
  17. Trpanj Po głowie chodzi też Dingac Borak, zwany Borkiem ale tam juz raczej wszystkie kwatery zaklepane.
  18. I ja w tym roku wrzesień. 4 razy Riwiera Makarska, wiec w tym roku będzie półwysep Peljesac.
  19. Dokładnie, daj znać... sam jestem ciekaw jak się zamiennik będzie sprawdzał.