Rafau312

Treść opublikowana przez Rafau312

1. Rafau312

Jaki to kolor felgi?

Cześć, Potrzebuję pomocy w dobraniu kodu koloru do tych felg o numerze 8E0601025JZ17. Zastanawiam się pomiędzy L1H7, L8Z8 oraz LY7J (AVUS).
  2. Rafau312

Tylna półka

Witam Czy opłaca sie wycinać w tylnej półce miejsce na subwoofer? Jeśli tak to da rade zrobic to bez demontażu? Ma ktoś jakis pomysł jak sie zabrać do tego?
  3. problem w tym że nie mam miejsca na subwoofer w mojej półce
  4. Witam Mam okazję kupić oryginalny wzmacniacz wraz z kompletną wiązką i subwooferem do sedana. Posiadam radio concert 2 lecz niestety mam instalacje w której wszystkie głośniki napędzane są z radia. Czy gdybym kupił wzmacniacz z wiązką wystarczy tylko pozamieniać kostki i doprowadzić do nich przewody i głośniki tylne wraz z subem zaczną grać z wzmacniacza? Pozdrawiam
  5. Witam od jakiegoś czasu myśle nad dołożeniem subwoofera w tylnią półke i zastanawiam się czy idzie jakoś własnoręcznie wyciąć otwór na ten głośnik zeby nie uszkodzić samej półki?
  6. wybaczcie za dlugą nieobecność. Potraktowałem to tar & glue removerem i pozostałości tej jakby taśmy nie sa juz wyczuwalne pod palcem ale zarys napisu nadal istnieje .Polerka załatwi sprawe?
  7. Witam Usunąłem emblemat "1.9 TDI" z tylnej klapy mojej b6 a resztki kleju zmylem benzynka ekstrakcyjną . Na klapie zostały ślad który wygląda jakby była to taśma przezroczysta i jest to strasznie twarde .ma ktoś jakiś pomysł na usunięcie ?
  8. Tak jak w temacie czy da się zrobić taką operację ? Mam radio concert 2 z tyłu są podpięte dwie kostki i grają tylko przednie 4 głośniki a tylne milczą. Nie mam subwoofera w półce , same głośniki w drzwiach. Po podłączeniu nie oryginalnego radia wszystkie 8 głośników gra . A więc czy da się jakoś podłączyć te tylne do kostki od przednich?