Sokolik222223

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sokolik222223

1. Witam. Mam moduł komfortu o oznaczeniu AR i posiadam z tyłu korby. Posiadam szyberdach, podgrzewane fotele przód, podświetlane kratki, schowek. Moje pytanie brzmi następująco... Czy da się jakoś obejść podłączenie lampek ostrzegawczych w drzwiach bez wymiany Mk? Jak to podłączyć? Czy da się zmostkowac kable np. Z krańcówką od drzwi? Prosiłbym o poradę.
  2. Czy jeżeli ustawie dawkę wtrysku na 5mg to też będzie dobrze? Chodzi mi o to że to może być powodem delikatnych drgań silnika bo dawka jest nieodpowiednia
  3. Witam. Mam delikatny problem z drganiami silnika i myślę że może być to spowodowane złą dawką paliwa. Na kompie zero błędów, poduszki silnika są spoko ale dwumasa niedługo do wymiany i nie sądzę żeby to było przyczyną drgań bo jak i na wcisnietym sprzegle jak i nie te drgania czasami się pojawiają. Jaka powinna być dawka?
  4. Siema. Jestem Wojtek, mam 25 lat. Śmigam Audiczką a4 b6 Avant 1.9 tdi 115km. Pozdrawiam
  5. Witam. Mam taki dylemat... Może ten temat już był, jestem tu nowy i mam pytanie. Mam przetwornice montowaną od tyłu lampy ( lampy są fabryczne) i pytanie czy te przetwornice które mam mogę zamontować również od dołu i czy zrobię przekładke do zwykłych lamp? Czy tak się da? Fabrycznie mam d1s i h7