johnnythebest

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

1. Troche mi własnie ubywa i zastanawiałem się dlaczego, czyli to może być przyczyną Zgadzam się, sucho powinno być Czyli turbo może mieć końcówkę? Zdarza się że przy 240kkm tak może puszczać? (przebieg prawdziwy). Prosta sprawa do ogarnięcia czy lepiej komuś oddać do zrobienia?
  2. Dziękuje za odp ? Można go jakoś naprawić czy cały do wymiany?
  3. Szanowanko ? Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? Znajduje się to z prawej strony tuż przy przednim błotniku. Kapie mi z tego olej. Wystarczy wymienić tylko gumę czy nową część musiałbym kupić? Z góry dzięki wielkie za pomoc ?
  4. Czasowo wg mapy najgorzej - 8:30min
  5. Patrzę na ten odcinek i faktycznie na mapie nie wgląda za ciekawie, 192km zwykłej drogi Bedę startował o 2:00, mam nadzieję że korków nie będzie o tej porze, do Wrocka szybko obleciałbym Trasa ciekawa ale też 173km trasy zwykłą już drogą. Trasa na Wrocław wydaje być się najlepsza jeśli chodzi o jakość drogi, natomiast nakładam wtedy ok 80km więcej. Orientujecie się czy prócz trasy Gliwice - Wrocław są tam jeszcze jakieś płatne odcinki?
  6. oki podziękował, może @kamil-vag odpisze to wtedy zobaczymy co i jak.
  7. Hej Jechał toś z Was ze śląska do Darłowa? Zastanawiam się nad kierunkiem Gliwice - Wrocław - Szczecin - Darłowo. Trasa najdłuższa ale najwięcej ekspresówek jest i wg mapsgoogle szybciej niżeli trasą na Łódź gdzie jest 90km mniej. Poleci ktoś dobrą trasę?
  8. johnnythebest

Co to za felga?

Ma ktoś z Was pomysł co to za felga? Chinol? I czy rozmiar 9,5x20" ET40 wejdzie do B8 allroad? Jeśli tak to opona 245x35 podpasuje?
  9. Co polecacie do konserwacji nowo pomalowanych przednich błotników? Zastanawiam się nad opcjami poniżej: Farba Elastometal Masa klejąco-uszczelniajaca do nanoszenia pędzlem SEAL 12 - APP Baranek w sprayu APP U100 albo U210 ale w sumie nie wiem czym się różnią Doradźcie bo w sumie nie wiem co będzie dobre
  10. Jaka tam podchodzi średnica uszczelki do regulacji?
  11. Planujesz zmianę kierownicy na nowszą, żeby odmłodzić wnętrze?
  12. jakie koszta są takich uszczelek w ASO?
  13. Czy do Clay Sponge uzywasz ADBL CLAY GLIDE czy na wodzie robisz?
  14. Ostatnio spróbowałem środkiem do opon MEGUIAR'S Endurance, w końcu ramki też są gumowe i po kilku dniach deszczowo-słonecznych nadal są czarne, zobaczymy na jak długo
  15. A jak się ma coroczny przegląd do tak przerobionych lamp na ledy? Ostatnio jak byłem to kręcili nosem na ledowe postojówki
  16. To lepiej tu i tu jak chyba nigdy nie był zmieniany
  17. do wymiany oleju w quattro, tam razem ze skrzynia olej sie zmienia, tak?
  18. Do 1.9 AVF quattro 2l tego oleju styknie, tak?
  19. Odnośnie korony dające wiele do myślenia jest to, że z sieci znika wiele wypracowań czy filmów takich jak wywiad Marcina Wieczorka z Piotrem Schrammem, gdzie mocno punktuje i obnaża sytuację całej tej pandemii. Wirus jest, nie neguję tego ale jest wiele innych chorób, gdzie więcej ludzi na nie umiera, a tutaj na siłę wmawia się ludziom, że ta korona jest najstraszniejsza na świecie i inne choroby już nie istnieją... Kochajmy teorie spiskowe bo tak szybko od nas odchodzą
  20. Kto nie słuchał, polecam bo warto