michal11221

Treść opublikowana przez michal11221

1. nadkola komplet 200 zl . przod plastikowe
  2. no dobra mam taką kiere s line multi 150 zl
  3. nie lepiej xalozyc juz z b7?
  4. mam ly7j trochę zbliżony kolor...a ile pin?
  5. napisałem Ci na WhatsApp dzwonilem ale tak jakbyś miał mnie zablokowanego bo widzę że cały czas jesteś nie aktywny
  6. 50 pokrywa plus podszybie z klapka aku 200
  7. mam. pod mały czy duży uchwyt
  8. mam gole z blendami bose struktura skory gładka od kompletu recaro. 400 za 2 sztuki stan bdb . jak coś jest tex tyl z roletami lub bez
  9. To ogłoszenie wygasło!

• Kupię
    • Używany

potrzebuje kompletnej wiązki

20.00 PLN

10. wiazka od zmieniarki do radia chorus lub concert Zobacz ogłoszenie potrzebuje kompletnej wiązki Użytkownik michal11221 Data 02/10/24 Cena 20.00 PLN Kategoria A4 B6/B7
  11. michal11221

Kupię Wieże

mam za 150 z głośnikami pilotem i wejście aux do podpięcia telefonu
  12. mam taka Linke tylko napisz czy regulacja przod tyl czy Góra dół
  13. tak można reklamować tylko cala procedura tej reklamacji może trwać nawet pol roku I nie ma gwarancji że coś uzyskasz... a większości takie przypadki kończą się tak że nic nie uzyskasz. co do świadków że radio u mnie działało to mogę mieć ich nawet dziesięciu więc się już nie licytujmy. oskarżeń żadnych nie wysylam to są moje przypuszczenia...I ostatnia najwazniejsza sprawa "Potwierdzam otrzymałem przelew tylko michal11221 nie wiem czemu w tytule piszesz ZWROT ZA SPRAWNE RADIO RNSE AUDI A4 Radio które mi wysłałes nie jest sprawne, nikt go nie naprawił i jak dotarło do mnie po podłaczeniu nie działało. To przypominam." przypominam wysłałem sprawne radio które prawdopodobnie zostało uszkodzone podczas transportu lub w innych późniejszych okolicznościach...mam nadzieję że mój elektronik dojdzie do tego i poinformuję o tym na forum.
  14. przelew zrobiony proszę o odesłanie MOJEGO radia....bez pozamienianych części w srodku. Po odebraniu postaram się udowodnić datę wgrania softu bo jest taka możliwość.