Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobienie konsoli środkowej


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś przerabiał temat przerobienie konsoli środkowej w A4 z 98 roku na model 99 , tam jest możliwość wepchnięcia dużej nawigacji tv itd , z tego co się zorientowałem trzeba kupić całą konsole z 99 , panel klimatyzacji , i przełączniki u góry i niewiem czy lewarek z mieszkiem pasują ale wydaje mi się że chyba nie. Chodzi mi generalnie jak to wygląda od tyłu jakie sa wejścia do klimy w starej i nowej i czy będą pasować , tak samo górne wyłączniki czy mają takie same wejścia czy może trzeba coś ciąć i przerabiać ?? Prosze o jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sugestia: na giełde i porównywać, chyba bedzie troche problemu z tym, ale jak sie uda to efekt końcowy bedzie.....z poskładaniem tego zawsze sobie można jakoś poradzić, tylko jak to sie ma do elektryki, trzeba poszukać schematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sugestia: na giełde i porównywać, chyba bedzie troche problemu z tym, ale jak sie uda to efekt końcowy bedzie.....z poskładaniem tego zawsze sobie można jakoś poradzić, tylko jak to sie ma do elektryki, trzeba poszukać schematów

No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a wedlug mnie drugie zdjecie to nie a4....

oczywiście że A4 po lifcie "

[ Dodano: 2006-02-10, 14:48 ]

moja sugestia: na giełde i porównywać, chyba bedzie troche problemu z tym, ale jak sie uda to efekt końcowy bedzie.....z poskładaniem tego zawsze sobie można jakoś poradzić, tylko jak to sie ma do elektryki, trzeba poszukać schematów

No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info.

myślę że z samą przekładką nie bedzie problemu, tylko czy to wszystko ruszy, no i koszty przecież to będzie kosztowało kupę kasy nie lepiej odczekać i pójść z rocznikiem do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu to w A4 po lifcie nie wprowadzili magistrali CAN :?: tak jak to mialo miejsce w A3 przez co klimatronik jest sterowany po CAN'ie i nie da sie od tak sobie podmienic starego na nowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm widzialem cos takiego na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=84309642

http://allegro.pl/show_item.php?item=85951113

http://allegro.pl/show_item.php?item=85675319

i tak sie zastanawiam czy 2 tys to duzo czy malo :]

sama nawigacje mozna kupic za 1 tys zl, ale chcac kupowac oddzielnie Palmtopa + antene gps + program nawigacyjny + radio z Cd to chyba nie dosc ze drozej wyjdzie to wg. mnie mniej efektownie wyglada :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam wlasnie z takiej navi i jest swietna. Z tym, ze ja mam orygin.

Koszty beda spore, bo podejrzewam ze zalozenie i calkowite podlaczenie nie jest sprawa latwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znając "złodziejskość" naszego kraju skłaniałbym

Nawigacje nie tak łatwo wyjąść, ale jak się trzyma auto pod blokiem to wszystko możliwe....

i antena.

Odbiornik GPS wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież da radę i do modelu z 98 roku włożyć tę nawigacje tylko trzeba zrezygnować z popielniczki i zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież da radę i do modelu z 98 roku włożyć tę nawigacje tylko trzeba zrezygnować z popielniczki i zapalniczki

Ale niewygląda to ładnie bo nioryginalnie z tego co mi się wydaje to w tych modelach niebyło możliwe zamontowanie nawigacji dopiero w roku 1999 mozna było to zamówić. Chyba że się myle to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item88500672_nawigacja_audi_z_montazem_a4_lata_1994_2001.html

Bardzo przyzwoicie wyglada.

Gdyby nie ta odleglosc do krakowa.... :evil:

11 godzin pracy w przypadku drewna czyli tak jak mam u siebie.

Chyba czeka mnie wycieczka w najblizszym czasie :wink:

Co o tym myslicie??

Wg mnie najestetyczniej zamontowane jesli chodzi o deche w a4 b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myslicie??

Wg mnie najestetyczniej zamontowane jesli chodzi o deche w a4 b5.

Troche ciemne zdjęcia ale całkiem fajnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wyglada tylko ze w B5 klimatronik jest w popielniczce i tak sie zastanawiam czy bedzie sie go łatwo obsługiwalo chociaz zawsze mozna usawic w Auto i dac sobie spokoj z regulacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item88500672_nawigacja_audi_z_montazem_a4_lata_1994_2001.html

Bardzo przyzwoicie wyglada.

Gdyby nie ta odleglosc do krakowa.... :evil:

11 godzin pracy w przypadku drewna czyli tak jak mam u siebie.

Chyba czeka mnie wycieczka w najblizszym czasie :wink:

Co o tym myslicie??

Wg mnie najestetyczniej zamontowane jesli chodzi o deche w a4 b5.

Ja mam tak zamontowane w A4 98 rok , super to wygląda - polecam

Oryginalnie auto kupowane w salonie było bez radia , ja tez odkupiłem bez radia

i postanowiłem własnie coś takiego zrobić oraz dożucić interfejs oraz dvd

fakt , że klimatronic jest w miejscu popielniczki ale liczy się przecież estetyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..dowiadywał się ktoś jak to jest z tym podłąćzeniem klimatronica ?

Da rade to wszystko zgrać zeby bajglało ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...