Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Jestem posiadaczem Audi A4 B6 1,9 TDi AVF od dwóch tygodni. Szukając auta (z mechanikiem) miałem już dość oglądania szrotów. Byłem nastawiony na forda (wczesniej jeździłem focus I 2004 rok ale zaczęła go konsumować rdza na drzwiach i tylnim nadkolu) peugeota lub ranault ale te auta po przejechaniu ok 100 tys wyglądają w środku jak audi 80 po przebiegu 400 tys. Ciężko było mi znaleźć bez poważnych napraw. Dobry kolega chcąc mi pomóc pochytał dobre A4 byłem sceptyczny. Ale lakier oryginał 90% przebieg równięz sprawdzony w ASO Audi, że jeździłem A4 kolegi wiedziałem ze wypas pzrejechałem się i decyzja zapadła. Jedyna usterka to koło pasowe alternatora oraz jeden kluczyk do zakodowania. Filtry powymieniane olej mobil 5W30 zalany V ze spec. VW 505 01 coraz bardziej go lubię. Po zalaniu do pełna super przebieg ponad 1000km 6-ka skrzynia auto dość szybkie przy czym ekonomiczne. Dziennie robię ok. 50KM czyli diesel w sam raz. 6-ty bieg + tempomat poezja. Blacha super zabezpieczona przed korozja słyszałem. Jest i webasto ale potrzebuję instrukcje obsługi mam tylko po niemiecku.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam specjalistów i laików motoryzacji,

Właśnie sprowadziłem sobie A'czwóreczkę i liczę na fachowe i mniej fachowe porady i informacje na temat autka, eksploatacji i szeroko rozumianego użytkowania.

Mój samochodzik to:

Audi A4 B5 Avant 1,9TDI AFN 110KM (81kW) 1998r.

Pewne pojęcie o motoryzacji także posiadam więc mam nadzieję, że także będę potrafił komuś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...