Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest możliwość odpalenia clh dla wersji dtm-a? Fabrycznie nie wychodziły z clh. Nie mam świateł przeciwmgłowych w przednim zderzaku. Lecz mam pełny pakiet oświetlenie plus czujnik deszczach i świateł. Pytam C bo przód można by oświetlić ksenonami, mój kolega ma audi a3 i właśnie w clh świecą mu ksenony. Dziękuje za pomoc ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer wersji MCE

W B6/B7 moduł podawał właśnie na światła przeciwmgielne.

Jest możliwość wykodowania tych lamp jako wersja US.

Dlatego nie ma błędu.

Myślę, że po dołożeniu lamp i zmiany kodowania na EU plus pokrętło, powinno zadziałać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Hm ja nie mam wersji USA . Tylko zderzak Dtm nie ma przeciwmgłowych. Generalnie wszystko mam co potrzeba , żeby odpalić CLH tylko jest pytanie czy da się tak zakodować moduł, .zeby włączały się z przodu ksenony. Mój kolega mówił. ze jest to moduł skandynawski? !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moduł tylko kodowanie. Podłącz do kabla i zobacz co tam siedzi i jakie masz kodowanie, wtedy się wyjaśni.

Nie mówię że masz z USA, TYLKO, że kodowanie na USA wyłącza światła pmgielne, a skoro masz taki z zderzak to pewnie tak jest.... Ale żeby nie gdybać podłącz i sprawdź

NIESTETY ksenony dalej nie będą mogły świecić jako CLH.

CHYBA, ŻE będziesz ingerował W INSTALACJĘ elektryczną.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o A3 czy A4?

Gdyby była taka możliwość to gwarantuję, że wiele osób przed Tobą, zdążyłoby się już pochwalić .... To raz

A dwa... to że dalej nie podpiąłeś kabla i wciąż nie wiemy jakie masz kodowanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję małej pomocy. Jakieś pół roku temu szlag mi trafił moduł, mam fabrycznie wersję F z racji biksenona. Kupiłem inny używany, wymieniłem i śmigało. Teraz znowu jest problem, zaczyna mi się robić dyskoteka w aucie, podświetlanie miga, włącza i wyłącza się ESP, zamki od drzwi się zamykają i otwierają. Sprawdziłem dokładnie i moduł jest suchutki, jak również zero śladów wody na podszybiu itp. VAG nie zgłasza błędów, kurde co może być przyczyną tego cyrku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś skąd pociągnąć kabelek do przełącznika świateł pod pin 3? (B6)Jego opis to: "Redundancy control switch (fioletowy)". A może jest on po prostu nie potrzebny?

Teraz mam 2 pytanie: jakie napięcie będzie na pinie 7 przełącznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z góry sorki za pytanie, które pewnie już się powtarza 100 razy, ale jak na złość nie mogę tego znaleźć.Robię przełącznik świateł "auto" i clh w a4b6 i chciałem prosić o nr tego właśnie włącznika auto :facepalm: i jeszcze pytanie czy MCE z końcówką F występowały tylko w b6 czy w b7 również(wydaje mi się że w b7 były inne MCE pod czujnik deszczu..)?pytam bo nie wiem czy przy zakupie muszę zwracać uwagę z którego modelu a4 jest MCE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik świateł z AUTO: 8E0 941 531B, co do MCE na pierwszej stronie masz rozpiskę w spojlerze który co obsługuje i z jakiej budy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik świateł z AUTO: 8E0 941 531B, co do MCE na pierwszej stronie masz rozpiskę w spojlerze który co obsługuje i z jakiej budy jest.

dzięki ogromne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, w zadnej rozpisce wlacznikow swiatel nie widze nic co wskazywaloby na zaleznosc z przelacznikiem regulacji swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy się tak dzieje.... Jak długo masz auto...etc

Opisz swój problem bo nikt nie ma kryształowej kuli....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak malo dokladnie w pierwszym poscie.

otoz mialem zwykly wlacznik, koncowka numeru A.

jako ze byl juz caly pozdzierany to kupilem wlacznik z AUTO i koncowka D w numerze.

co mnie ucieszylo- po przepieciu kostki wszystko ladnie smiga- na auto swieca swiatla mijania po zaplonie + na pozycyjnych i mijania tak samo wszystko dziala. tylko zauwazylem ze nie dziala mi regulacja swiatel pod tym wlacznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...