Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zależy mi na opcji CLH, ale dorwać lustro w moim kolorze graniczy z cudem... Zostaje mi tylko ASO, gdzie koszt to prawie 1000 zł. Fotochrom jest mi jednak zbędny, bo i tak mam ciemne szyby z tyłu. Czy jest jakaś inna alternatywa do zrobienia CLH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez lustra clh bedzie dzialac nie zaleznie czy jasno czy ciemno. Oczywiscie wlacznik clh i mce F musi byc

Mam MCE F. Włącznik auto też muszę mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez lustra clh bedzie dzialac nie zaleznie czy jasno czy ciemno. Oczywiscie wlacznik clh i mce F musi byc

Mam MCE F. Włącznik auto też muszę mieć?
Włącznik auto nie koniecznie musi być do prawidłowego działania...mylisz się co do ciemnych szyb z tyłu...ja mam najciemniejszą folie i tak jak mi światłami z tyłu dają to się ładnie lustro ściemnia i nawet boczne też ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Edytowane przez wladi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne czyli te zewnętrzne ? A to jakieś specjalne są te boczne ? Oryginalne ?

Tak boczne lustra są ori fotochromowe można takie dorzucić do całej instalacji i podłączyć pod środkowe lustro tak żeby wszystkie się ściamniały

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość, że mam składane lusterka elektrycznie, ale ta funkcja nie jest odblokowana w vagu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Jeszcze jedno pytanie mam ten przełącznik z funkcją auto, mam ustawione, że na auto włączają się zawsze światła, po prostu czujnik zakleiłem czarną taśmą. Tak więc po odpaleniu auta światła się zapalają, po zgaszeniu auta - gasną. Nic nigdy nie przestawiam. Czy mogę sobie zamontować od Tourana przełącznik świateł? i wszystko będzie działało jak dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelacznik od tourana ma inne zlacze i prawdopodobnie inny rozklad pinow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama wstawka, tzn to pokretlo mozna przelozyc do wlacznika z b6/b7. w moim watku mozesz zobaczyc jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował mam numery wszystkich potrzebnych pinów i zdjęcia jest 5 rodzajów potrzebnych i dam namiary skad wziac nowe nie uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko
mam przełącznik świateł auto i z boku CLH lusterko fotochrom z czujnikiem
czy jak zmienię przełącznik CLH
na DRL CLH
będą działać mi dzienne ???
reflektory mam bi xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

mam przełącznik świateł auto i z boku CLH lusterko fotochrom z czujnikiem

czy jak zmienię przełącznik CLH

na DRL CLH

będą działać mi dzienne ???

reflektory mam bi xenon

Nie będą Ci działać drl bo w B6 oryginalnie ich nie było musisz zastosować moduł który spowoduje że światła mijania z żarówka H7 będą świeciły np na 30% mocy...poszukaj na allegro jest tego troche ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Edytowane przez wladi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w b6 nie było dziennych. Możesz też w lampie odciąć h7 od przesłony(długie będą realizowane tylko bixem) i dociągnąć dodatkowy przewód i odpalić dzienne na żarówkach h7. I tu masz 2 opcje: kupujesz słabsze żarówki, np LED, albo montujesz układ który zmniejszy jasność h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebował mam numery wszystkich potrzebnych pinów i zdjęcia jest 5 rodzajów potrzebnych i dam namiary skad wziac nowe nie uzywane

Karol jesli masz takie informacje to moze je wpisz tutaj i ktos je podepnie do glownego watku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś pin 3 włącznika świateł do mce c 32 ? włącznik auto jest??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...