Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Któredy byście jechali do Zakopca ?


julo23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać osób które często tamtendy sie poruszają, którędy najlepiej sie wybrać do Zakopca z Zawiercia.

Byłem jakiś czas temu, całkiem niedawno w Krakowie na Balicach brata odebrać to strasznie było to rondo jak sie wjeżdza od strony Olkusza rozkopane, masakra.

I zastanawiam sie czy jest tam sens sie pchać tym bardziej jutro w sobotę.

Może lepiej na Dąbrowę Gór. Sosnowiec i na Oświęcim i Wadowice jakąś przecinke zrobić ?

Jak radzicie ?

Chyba że już skonczyli w tym Krakowie, albo już nie jest tak ciężko przechać to bym jechał normalnie na Kraków i obwodnice bo najkrótsza droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam przez Jaworzno. Na wyjeździe z Jaworzna w str Krk wjedziesz na A4 a potem już zjeżdzasz na zakopianke z obwodnicy Krakowa, później całkiem przyjemna 2 pasmówka aż do Lubienia i tam trzeba zwolnić bo na końcu 2 pasmówki lubia stać. Później czeka cie korek przed Zakopanem bo robią jakiś most.. ale dokładnie w którym miejscu to już nie pamietam. We wtorek jechałem tą trasą i jest ok chociaż nie koniecznie jest sens sie pchać do zakopca od zakopianki bo całe miasto jest rozkopane i moze być korek ja wjeżdzałem od strony Łysej Polany bo wczesniej byłem na morskim oku i nie było korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...