Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon na 2 karty SIM (dual sim)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... Najlepiej Nokia nie na Symbianie i innych podobnych, zależy mi na zwykłym KOMPAKTOWYM telefonie (nie żadne dotykowe czy z pełną klawiaturą) na dwie karty SIM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alv przecież qźwa masz kox telefony..ja już się w nich pogubiłem jak wyciągałeś ich chyba z 10 z kieszeni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku głębszych ja też więc stwierdziłem że z 3 trzeba zrobić 2 :decayed: Ale jak tak szukam po necie to nie widzę żadnej Nokii a innego nie chcę :kwasny:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 08:12_________________________________________________Szukam szukam i ni chu chu... Wybór padnie chyba na Samsunga :(

http://allegro.pl/show_item.php?item=1216776242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro ja odradzam Ci wszelkiego rodzaju samsungi na 2 karty SIM :thumbdown:

a już napewno Samsunga Duoz D880...

ten D780 widze, że jest praktycznie taki sam i na tej samej zasadzie to działa no i rozsuwany jest a w samsungu to troche lipa...

szukałbym jednak jakiejś Nokii albo coś innego... ale to tylko moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro ja odradzam Ci wszelkiego rodzaju samsungi na 2 karty SIM :thumbdown:

a już napewno Samsunga Duoz D880...

ten D780 widze, że jest praktycznie taki sam i na tej samej zasadzie to działa no i rozsuwany jest a w samsungu to troche lipa...

szukałbym jednak jakiejś Nokii albo coś innego... ale to tylko moje zdanie :wink4:

880 nie wchodziła w rachubę właśnie ze względu na to że jest rozsuwany, ta 780 nie jest rozsuwana (chyba) poza tym czemu odradzasz mi dual simy od Samsunga ? Wolałbym coś z Nokii bo jestem przyzwyczajony do tej marki ale nie ma ją zwykłego kompakta...

Adaś ja właśnie nie chcę tych dotykowych wszystkomających schitów... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo działanie dual sim w samsungach jest w sumie spoko i działa jak należy, nie miałem z tym żadnych problemów, ale rozsuwana klapka... wymienianie taśmy co kawałek... i przyciski które psują się po jakimś tam czasie... ale jeśli to Cię nie zraża to bierz śmiało samsunga z dual sim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego D780. Nie jest rozsuwany więc tasiemka się sypać nie powinna. Pożyjemy zobaczymy hehe :decayed:Teraz zamiast 3 będę miał 2 :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/telefon-x6-dual-sim-wifi-tv-fm-java-plmenu-i1304045449.html

a co sądzicie o czymś takim :?: niestety rozsypał mi się ten Samsung Duoz D880 :wallbash:

jak spisują się te telefony dotykowe :?:

a tak w ogoóle to co możecie polecić tak do 400 zł :?: żeby był na 2 karty [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 12:19_________________________________________________http://allegro.pl/telefon-myphone-3010-classic-fvat-i1301754440.html

ten wygląda ciekawie :?: może ktoś ma taki telefon i moze cos blizej powiedziec o nim :?: albo w ogóle może ktoś pomoże kto zna się na telefonach :?:

będe bardzo wdzięczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w sumie nie takie złe są te myphony, kolega tłucze już drugiego i jest zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOKIA w końcu ma tel na 2 karty... Używa ktoś coś takiego ?

http://allegro.pl/hit-nowa-nokia-c1-00-2-karty-sim-radio-latarka-hf-i1376030116.html

Nie wiem tylko czy 2 są aktywne czy trzeba przełączać... W poniedziałek dzwonię do Nokii i wszystkiego wypytam i jak będzie git to sprzedaję SAMSUNGA za cenę tej NOKII :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOKIA w końcu ma tel na 2 karty... Używa ktoś coś takiego ?

http://allegro.pl/hit-nowa-nokia-c1-00-2-karty-sim-radio-latarka-hf-i1376030116.html

Nie wiem tylko czy 2 są aktywne czy trzeba przełączać... W poniedziałek dzwonię do Nokii i wszystkiego wypytam i jak będzie git to sprzedaję SAMSUNGA za cenę tej NOKII :decayed:

pilnuje tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonię do Nokia Polska i zapytam czy 2 karty są aktywne czy trzeba wył i wł telefon aby zamieniać karty tak jak to było w Dual Sim Adapterach... :kwasny:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________i już wiem że obie karty nie są aktywne ale na "dniach" powinien pojawić się model C2-00 który w zupełności wystarczy mi jako drugi telefon... :decayed: więcej tutaj...

http://www.gsmmaniak.pl/30313/nokia-c1-oraz-nokia-c2-pierwsze-dual-sim-finskiego-producenta/[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 21:37_________________________________________________Dzwoniłem do Nokia Polska i otrzymałem info że telefon ma być sprzedawany w PL w pierwszych miesiącach 2011 roku, pozostaje więc tylko czekać... :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 10:19_________________________________________________Dzięki pomocy pewnej osoby zakupiłem z Filipin 2 sztuki Nokii C2-00 i dziś doszły... Jestem na etapie testowania. Telefon bardzo plastikowy i prosty ale jest to Nokia a nie Szmatsung :decayed: Gabaryty kompaktowe, mógłby być jedynie ciut cieńszy no i jedna lipa nie ma opcji ustawienia różnych dzwonków osobno dla karty 1 i 2... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Nokia Polska i otrzymałem info że telefon ma być sprzedawany w PL w pierwszych miesiącach 2011 roku, pozostaje więc tylko czekać... :przebiegly:

Chyba w 2012r :wink4:

Ciekawie się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...