Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z odpalaniem


andrewb25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i stało się,

Mam problem z moim 1.9 TDI AJM, mianowicie dziś coś zaczął mi źle zapalać, i później miałem duży problem z zapaleniem, (paliwo jest) kontrolki wszystkie gasną zaraz po przekręceniu kluczyka, no i kręcę i tak jakby chciał zapalić ale trzebabyło go długo męczyć na rozruszniku i w końcu odpalił,

wcześniej to wszystko super, silnik nie kopi, pracuje równo itp, przyspiesza też super, itp najśmieśniejsze jest to że po tym problemie z zapaleniem gdy już zapalil, to 2,3,4,5 odpalenie na "dotyk", auto już w sumie stoi u mechanika i czeka na diagnozę,

co to Panowie może być? jakieś sugestie? laptopa niestety nie posiadam tak więc nie mogę sprawdzić, wcześniej byl podpinany i wykrył błąd czujnika temp-to go wymienilem na ori i był spokój do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!! ja miałem to samo sprawdź pompę vacu paliwa przy przegrodzie ona podaje wstępne ciśnienie ropy na wtryski . Jeżeli jest wilgotna obudowa to pompa się rozszczelniła i paliwo się wraca u mnie tak było i w większości tych silników tak się robi. Po wymianie pompy na nową jest po sprawie auto pali za każdym razem od pół obrotu. Koszt nowej pompy - ja w lublinie w aso zapłaciłem 790 zł a w sklepach mówili 1200-1400. Uszczelnianie tej pompy nic nie da tego się nie regeneruje nawet jak uszczelnisz to i tak ona nie ma już wydajności ,te pompy miały wadliwą konstrukcję tak powiedzieli w aso kupę ludzi je wymienia- te nowe są inaczej zrobione konstrukcyjnie. Nie baw się z kombinowaniem sprawdź pompę. Myślę że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...