Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyciągniecie immobilaiser'a z kluczyka


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mozn awyciagnac immo z ori kluczyka w audi b5?? Z tego co sie doczytalem to jest wtopiony i mozn awyciagnac tylko przez wyciecie go?

Mam zamiar zalozyc alarm i zmienic klucz na scyzoryk i wlozyc do niego immo ze starego pilota.. Prosze mi powiedziez jak ona sie komunikuje z licznikiem? chochi mi tu o to czy jest wtopiony i idzie to ala "radiowo" czy "magnetycznie" i nie jest laczone to z grotem ? Moze mi to ktos rozjaśnic ??

dotychczasowy klucz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz rozebrać swój kluczk. Pastylka immo jest włożona w taką przegródkę, zamykaną plastikową zaślepką. Trzeba wziąć igłę i już możemy ją wyjąć. Potem przekładasz do kluczyka typu scyzoryk i wszystko działa. Sprawdzałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiego materialu to gowien...o jest wykonane? szklo? plastik? [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________dzieki za informacja udalo sie wyciagnac..

Dla potomnych powiem ze warto sciac do zera zewnatrzna warstwe..ta z boku kluczykajak juz to bedzie wyciete to nacinac troche wokol.. moze nie pojsc latwo ale troszke klej ruszy.. potem wyginac kluczyk tak jak byscie go chceli zlamac na poli wypadnie transponder sam caly :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...