Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Szybko zużywające się wycieraczki - w czym problem?


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

w PZU przy pakiecie Auto Szyba tylko zgłosiłem szkodę i bezgotówkowo wszystko załatwili. Oględziny przeprowadzał zakład wymieniający szybę, albo do naprawy, albo do wymiany.

Wcześniej jak wymieniałem z OC sprawcy to normalnie przyjechał rzeczoznawca i wszystko opisał i fotki porobił. Mogłem wybrać gotówkę, albo naprawę bezgotówkową. Wiadomo korzystniej gotówkę bo wg eurotaxu chyba taka szyba kosztuje ok 1200zł. Rachunek prosty :wink4:

Przy pakiecie Auto Szyba nie tracisz żadnych zniżek, koszt to 100zł na rok przy kwocie ubezpieczenia 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja posiadam ten pakiet szyba bo tez mam OC i AC w PZU i tak sie tylko pytam jak to wyglada w praktyce. Czyli jak peknie szyba to teoretycznie moge nawet do ASO jechac ja wymienic bo i tak PZU za to placi. Wiadomo, ze jesli mialbym placic ze swojej kieszeni to pojade gdzie taniej i napewno nie bedzie to ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co koledzy. Mam dwa pęknięcia w szybie, a ponadto mnóstwo odprysków po małych kamyczkach co w słoneczne dni mocno utrudnia jazdę. Zastanawiam się nad wymianą szyby czołowej. Ktoś miał jakieś doświadczenia z warsztatami w Warszawie, gdzie można za rozsądną cenę wymienić szybę? Ktoś słyszał jakieś opinie o Aga-pol na poznańskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z drugiej strony to można by spróbować pojechać do warsztatu i na dzień dobry zamiast wymiany niech nałożą tzw niewidzialną wycieraczkę - nie pamiętam jak ten siuwaks się nazywa ale o ile pamiętam starczy na rok i poprawia usuwanie wody przez wycieraczki a do jakiejś prędkości w ogóle ich nie trza włączać. Zabieg polega na dokładnym usunięciu nieczystości, odtłuszczeniu i pokryciu substancją, która wyrównuje mikro nierówności. Ceny nie pamiętam ale napewno taniej niż wymiana szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...