Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierowca miedzynarodowy


ezc1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos z was moze pracowal w takiej branzy ? czy to na dostawczaku czy na duzym mobilku.. mam mozliwosc podjecia takiej pracy tylko ze na dostawczaku wyjazdy na 3 tyg po calej unii europejskiej.. i nie wiem co mam ze soba zabrac, jakas butle gazowo oplaca sie wziasc ze soba? milo by bylo jakby osoby z takim doswiadczeniem doradzily mi co i jak i co wogole myslicie o takiej pracy :mysli::naughty::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę już 9-ty rok na miedzynarodówce. Napewno musisz zabrać kosmetyki i inne rzeczy do higieny osobistej bo siedzenie 3 tygodnie w budzie to wyzwanie nie tylko dla psychiki ale i dla ciała :sick3: Jedzenie "suche" tzw "ADR-y" no i słoiki( ja preferuję własnej roboty bo te ze sklepu to ;(. Ja mam lodówkę więc to nie jest problem. Chleba nabierzesz tylko na 2-3 dni a dalej trzeba szukać marketów.Przyda Ci się jakaś dobra książka, zestaw gazet, filmów na wolne wieczory no i oczywiście browar :>. Kasy też trzeba zawsze ciut w kieszeni mieć. Napełnij butlę przed wyjazdem. To tak na szybko. Jakby co to wal do mnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...