Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Śmierdzi Gaz


grzesiek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od czwartku jestem posiadaczem instalacji STAG300-4.

I teraz pytanie po zatrzymaniu gdzieś np na światłach czuć gaz gaziarz mówił że to przez świece, kupiłem nowe NGK pod moje autko i fakt przestało śmierdzieć na chwile ale teraz gdy otwierałem garaż poczułem taki dziwny zapach gazu co to może być??

Gaziarze mówili że, nowa instalka się musi ułożyć prawda to?? na gazie zrobiłem 220km dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nowej instalce??

a dlaczego by nie? ja sam dociągałem wszystkie opaski bo też na początku śmierdziało

a druga sprawa, to nowa instalacja nie jest jeszcze super wystrojona, więc przy pierwszej wymianie filtrów należy doregulować to co jest

tak mi mówił zaufany gaziarz :gwizdanie:

ale ja się nie znam jak by coś :tongue4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________miałem na myśli to że może podaje Ci dużą dawkę lpg a wszystkiego nie spala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem

ale moge jakoś sprawdzić nieszczelność?? np wodą z mydłem??

podobno wodą z mydłem

ale ja bym się nie patyczkował, tylko zajechał do warsztatu i niech sprawdzają, w końcu wymieniłeś świece więc problem powinien zniknąć, chyba że koleś to partacz i będzie Cię zbywał głupimi tłumaczeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem

ale moge jakoś sprawdzić nieszczelność?? np wodą z mydłem??

podobno wodą z mydłem

ale ja bym się nie patyczkował, tylko zajechał do warsztatu i niech sprawdzają, w końcu wymieniłeś świece więc problem powinien zniknąć, chyba że koleś to partacz i będzie Cię zbywał głupimi tłumaczeniami :)

właściciela dobrze nie znam ale tego co mi zakładał to dobrze znam i wiem że zna się na mechanice więc myślę że by mnie w choooja nnie robił :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynem do mycia szyb najlepszy jest clin taki co sie pieni i pryska pianą - jesli chodzi o domowe sposoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie kombinuj tylko jedz do gazownika zaplacisz 20 PLN i problem z glowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...