Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skoda Octavia


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukałem auta które będzie w miarę dynamiczne a jednocześnie choć odrobinę praktyczne. Civa właściwie bym nie sprzedawał bo super wyglądał i miał fajne zawieszenie ale 90 KM w EJ9 po prostu było zbyt mało....

Wynalazłem więc takie cudo - Skoda Octavia Combi 1,8T 150 KM & 210 Nm 2001r Elegance

civ001.jpg

15369756.jpg

Kto trochę siedzi w temacie ten wie, że wariantów 1,8T było kilkanaście i różniły się mocą, osprzętem itp. W moim egzemplażu siedzi bardzo sympatyczny silnik bo dokładnie taki sam jak w montowanych na Niemcy Audi TT. Posiada on turbinę k03s i wtryski 320cc oraz większe kanały ssące w kolektorze podczas gdy zwykłe 1,8T miały turbinę k03 oraz wtryski 280cc.

Aktualnie auto ma zmieniony soft i hamownia wypluła 200 KM i 300 Nm. Doładowanie 1,2 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna i w ogóle, nawet mocna... no ale skoda, sam myślałem nad skoda octavia 4x4 i padło na allroada jak się przejechałem skodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może weźmiecie mnie za heretyka ale ostatnio nawet myśłałem czy by się nie przesiąść na Octavia 1.8T ... fajne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ładna.. mało fajnie zrobionych octavi jeździ, co jest plusem, bo można modzić bez powielania. ale w a4 jest wg. mnie więcej miejsca jak kiedyś siedziałem w octavi :decayed: za to skoda ma lepsze zawieszenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe nie wielowahaczowe .. mniej komfortowe i precyzyjne ale trwalsze

blizniacze do tego co jest w golfie i a3 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie jest tańsze w użytkowaniu?

jak tak to źle powiedziałem, lepsze dla kieszeni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał taką sygnaturę w stylu "wsiądź do audi, a potem do skody, jeśli nie czujesz różnicy to znaczy że nie jesteś wart audi (coś w tym stylu)", teraz mi się to przypomniało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze kilka fot:

50958728.jpg

80287218.jpg

btw fura jest na sprzedaż, przebieg 120 000 prawdziwy, serwisowana od początku do dziś w ASO, wszystko na oryginałach robione. jak ktoś jest zainteresowany to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni jazdy wystarczyły żeby go sprzedać? :D

przecież to ogłoszenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to ogłoszenie :gwizdanie:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::sick3:

jak niewiesz Pucek to może nie pisz ? na audi a4 klubie jestem od dawna zalogowany, postanowiłem wkońcu pokazać furę szerszemu gronu, coś mnie jednak tchnęło żeby zmienić samochód jeżeli ten się sprzeda, jeżeli nie to będę nim dalej jeździł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego autem chwalisz się 12 września, a 16 września informujesz że jest na sprzedaż, na forum jesteś od dawna i akurat teraz po 4 dniach od pokazania auta, natchnęło Cię do sprzedaży? :polew:

dobra ściema :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...