Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skoda Octavia


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego autem chwalisz się 12 września, a 16 września informujesz że jest na sprzedaż, na forum jesteś od dawna i akurat teraz po 4 dniach od pokazania auta, natchnęło Cię do sprzedaży? :polew:

dobra ściema :wink4:

Pokazałem samochód również na forum skody i kilku innych i nie ma tam słowa o tym że chcę go sprzedać, napisałem to jedynie tutaj poneważ kilka osób wyraziło chęć posiadania takiego modelu. Naprawdę jak lubisz komuś wpierać to co Ty myślisz i że to jest słuszne i prawdziwe to mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak uparliście, chce sprzedać no i co z tego? kupił, coś tam modził to się pochwalił a sprzedać chyba ma prawo kiedy chce i jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za OT ale zobaczyłem dziś podpis użytkownika julo23

\\\\\"...wsiadz do Audi, usiadz wygodnie i rozejrzyj sie, a pozniej wsiadz do Skody i tez sie rozejrzyj, jesli nadal jestes zadowolony z tego co widzisz- to nie zasluzyles na nic lepszego...\\\\\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lekkiej glebie i z 17" będzie wyglądała :kox:

ja pracuję w skodzie i uważam, że cena różniąca audi i skodę w przypadku samochodów nowych ma zbyt wysoką różnicę by tłumaczyć jakość wykonania - zwłaszcza ostatnich modeli kiedy (jeśli chodzi o jakość)skoda idzie w górę a audi w dół :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lekkiej glebie i z 17" będzie wyglądała :kox:

ja pracuję w skodzie i uważam, że cena różniąca audi i skodę w przypadku samochodów nowych ma zbyt wysoką różnicę by tłumaczyć jakość wykonania - zwłaszcza ostatnich modeli kiedy (jeśli chodzi o jakość)skoda idzie w górę a audi w dół :(

niestety 2x już mi się zdażyło dobić na hiper miękkim zawieszeniu o ziemię i obniżać jej nie zamierzam ;) żałuje wręcz że nie ma ona pakietu na bezdroża i 4wd bo z trakcją kłopoty są ;)[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________szyby21.jpg

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Nakręciłem małe pomiary elastyczności na 4 i na 5 biegu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...