Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWX] RZUCA NA BIEGU JAŁOWYM


Czaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam a4 1.9 TDI AWX i oryginalnie miałem pompowtryski z końcówką AN i do tej pory wszystko było jak najbardziej ok , ale trafiła sie okazja na kupno wtrysków AL z 1.9 tdi arl , założyłem je i samochód nie równo pracuje na jałowym biegu...rzuca nim jak tylko dodam gazu jest ok , wtryski są sprawne , może być tak ze poprostu komputer z awx'a nie będzie poprawnie pracował? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym słyszałem tylko nie byłem pewny , ale dziwne dzieje sie tak chyba tylko w awx z al [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:56_________________________________________________chyba , że jest ktoś chętny żeby się zamienić moje AL na AN Z WROCŁAWIA zamienimy sie na miejscu i zobaczymy czy wszystko jest oki , a moze zna ktos kto nie drogo zrobi nowa mape do AWX zeby al z nim graly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym słyszałem tylko nie byłem pewny , ale dziwne dzieje sie tak chyba tylko w awx z al [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:56_________________________________________________chyba , że jest ktoś chętny żeby się zamienić moje AL na AN Z WROCŁAWIA zamienimy sie na miejscu i zobaczymy czy wszystko jest oki , a moze zna ktos kto nie drogo zrobi nowa mape do AWX zeby al z nim graly...

Jak z Wrocka to jedz do Dynosoftu. Tam Ci tak zrobią programik ze będziesz latał ja rakieta. I bez wymiany ale za to z jaką fajną mocą. A szkłem sie nie podcieraj. Moze to sie zle skonczyć.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmienialem na nowe pompki BQ z 2.0 tdi i tez musialem jechac na korekte softu takze to nic dziwnego ze sie telepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...