Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 S-LINE FELE 19" SKÓRY CZARNA BIXENON AWX @@@@@@@@


Czaja

Rekomendowane odpowiedzi

jakies plany :decayed

niech zaglądnie do twojego wątku i będzie miał plany na całe życie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są....ale kaski brak ;-( juz i tak nieżle wygląda pomalowałem dokładki w kolor i 19" od rs6 :P:P a co do planów to z zewnątrz ; front dokładka s-line ,grill s4 z ramką chromie , tył może spojler s4 i jakieś dystanse (ale oryginalna a nie jakiś laminat) a w środku czarna podsufitka i oczywiście rns-e ;-D co dalej czas pokaze :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik jest już bardzo ładny.

aż się prosi o spryski pod bi ksenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest bi-x.

Gilemu chodziło o spryski, bo ich nie ma.

Czaja a ten biksenon to dokładany? Czy zderzak zmieniany? A poza tym furka kox :decayed: Ja tam bym zostawił czarny grill, wg mnie lepszy niż S4 w chromie. Ale to kwestia gustu. Fela też ładna i gleba też, co tam masz za zawias? Bo siedzi chyba niżej niż na -20, szczególnie tył. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bi-x dokładałem sam ;-p grillek jest ok gdyby czarna farba sie powoli z z niego nie łuszczyła... :P poza tym mam chrom wokół szyb wiec powinno być ok , najwyżej bd sobie go zmieniał :-p a co do tych sprysków to zobacze może uda mi sie dorwać cały kpl zderzak s-line wraz ze spryskami w nie dużej kasie , zawieszenie ma ori s-line co prawda mam jeszcze w chacie sprezyny prawie nówki od a6 c5 sedan eibach , przod bedzie pasowac , natomiast tył nie wiem bo w a6 jest belka a tu wachacze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie :) a felgi to najbrzydsze jakie mogą być :decayed: przynajmniej rozmiar dobry 19" :cool1: nie ma dokładki S4 tylko cały zderzak jest :gwizdanie: i jakoś średnio mi się widzi mieszanie s line z S4 albo jedno albo drugie. Tak to wyjdzie pupa blada :thumbdown: no jeszcze może być s line z dokładką tył od 1.8 T ale z S4 :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są....ale kaski brak ;-( juz i tak nieżle wygląda pomalowałem dokładki w kolor i 19" od rs6 :P:P a co do planów to z zewnątrz ; front dokładka s-line ,grill s4 z ramką chromie , tył może dokładka s4 i jakieś dystanse (ale oryginalna a nie jakiś laminat) a w środku czarna podsufitka i oczywiście rns-e ;-D co dalej czas pokaze :-p

proszę :hi: ale felgi wywal. Jakie masz Et ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na spojler lotke na klape a et szczerze mowiac to nie pamietam... przy okazji jak bd mial go na podnosniku to sprawdze[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 16:10_________________________________________________a co do felg to Ty co bys załozył? ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jest :-p

niema prawie s-line,takie pojęcie dla nas nie istnieje :cool1:

to tak,jakbyś sex9_%28www.e-gify.pl%29.gif i powiedział prawie bzyknąłem Charlize Theron :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jest :-p

Z zewnątrz nie ma nic z S-line, w środku też tylko kilka rzeczy jest. Więc nie ma nawet połowy S-line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...