Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI


marjankowi

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie zdjęcia orurowania ori webasto ,silnik BRE.

Jeżeli ktoś ma zamontowane takie pod maską to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.

Szczególnie zainteresowany jestem kształtem rur w oryginale i sposobem ich poprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :wink4:

tvpNr.jpg

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:51_________________________________________________Masz jeszcze samo webasto :wink4:

MhJ3A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z etki to mam. Chodzi mi o zdjęcia.

Np: gdzie jest podłączony wężyk oznaczony jako 7

A może odezwie się ktoś z okolic Radomia , kto ma ori webasto w A4 B7. Chętnie obejrzałbym sposób podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie zdjęcia orurowania ori webasto ,silnik BRE.

Jeżeli ktoś ma zamontowane takie pod maską to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.

Szczególnie zainteresowany jestem kształtem rur w oryginale i sposobem ich poprowadzenia.

Ja nie przejmowałbym się tym wężykiem, w zupełności wystarczy wpiąć piec w układ chłodzenia i wszystko działa jak należy. Na węże fabryczne się nie nastawiaj, bo to zdecydowanie podniesie koszty. Trzeba kupić węże firmy Parker, sprężynki do węży i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przejmowałbym się tym wężykiem, w zupełności wystarczy wpiąć piec w układ chłodzenia i wszystko działa jak należy. Na węże fabryczne się nie nastawiaj, bo to zdecydowanie podniesie koszty. Trzeba kupić węże firmy Parker, sprężynki do węży i pozamiatane.

Ja właśnie mam dwa węże fabryczne, podobno od mojego modelu. I chciałbym je wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "7" nie ma, węże 5-6 są połączone złączką. Idą od dołu webasto do chłodnicy recyrkulacji spalin, drugi wąż idzie od webasto do nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę podłączyć sie pod temat.

Też mi zależy na zdjęciach ory. prowadzenia przewodów wodnych jak i elektryki.

Ja montuje to w B6 1,9 AVB.

29848093.jpg

51120372.jpg

54713361.jpg

Przewód zaznaczony na zielono to przewód od chłodnicy do zbiorniczka wyrównawczego.

Czy przewód idący od pompki webasto dobrze poprowadziłem puszczając go na górze webasto (oznaczony na czerwono)??

Bynajmniej tak mi się on układa.

24848077.jpg

Drugie pytanie, czy przewód od webasto montowany jest za pomocą tej opaski (niebieskie kółko), czy może powinna tam byc zamontowana wiązka idąca od webasto do kabiny (żółty prostokąt)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilka zdjęć ,może pomogą

Pozwolę podłączyć sie pod temat.

Przewód zaznaczony na zielono to przewód od chłodnicy do zbiorniczka wyrównawczego.

Czy przewód idący od pompki webasto dobrze poprowadziłem puszczając go na górze webasto (oznaczony na czerwono)??

Bynajmniej tak mi się on układa.

1021932.th.jpg

Drugie pytanie, czy przewód od webasto montowany jest za pomocą tej opaski (niebieskie kółko), czy może powinna tam byc zamontowana wiązka idąca od webasto do kabiny (żółty prostokąt)??

1021933.th.jpg

Jak widzisz w tej opasce są przewody elektryczne.

czekam na więcej zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...