Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Golf IV 1.9 TDI Ciężko Odpala


BigYaroslav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Byłem ostatnio ogładać w celu zakupu VW golfa IV 1.9 TDI! Wszystko ładnie pieknie, gdyby nie zapalanie! Obojętnie czy zimny, czy ciepły to ciężko odpala, ok 4 razy przerzuci zanim odpali. Potem jest juz ok, silnik pracuje równo, nie kopci. . . co może być przyczyna? symbolu silnika nie znam, wiem ze to 90tka z 98 roku.

prosze o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia kąt wtrysku na początek i podłączyć komputer może jakieś błędy zapisał równie dobrze przez uszkodzony czujnik temperatury może być problem z odpalaniem jeszcze słaby akumulator przyczyn może być parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pilnie potrzebuję porady o silniku 1.9 TDI 110 KM rok 1997. przebieg 230000 tyś.km. AUDI A4

O to problem- Kiedy autko postoi całą noc i silnik jest zimny to przy odpalaniu trzeba kręcić o koło 10 sekund za nim odpali a jak odpali to silnik zachowuję się tak jak by nie chodził na wszystkie gary.Gdy się rozgrzeje to odpala idealnie,tylko gdy jest zimny to go coś boli :wallbash: Co z tym robić i gdzie zacząć szukać?

z tego co się dowiedziałem na forum że to może być przyczyna:

-złego paliwa

-wtryski

-pompa

Wiem że jeszcze muszę podłączyć pod Vaga,ale proszę o pomoc co waszym zdaniem jest prawdo podobnie już uszkodzone???

Z ciężkim bólem stawiam na wtryski lub pompę paliwową

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź kąt początku wtrysku - grupa BS, kanał 00.

Chociaż przy przebiegu 230 mln km ten silnik to złom :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przy przebiegu 230 mln km ten silnik to złom :>

Co Ty kolego za herezje tworzysz? Wg Ciebie 1.9TDI po przebiegu 230tyś km to złom? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za głupoty wisujesz koper. :no:

kolega ma ponad 400tkm w AFN-ie i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty kolego za herezje tworzysz? Wg Ciebie 1.9TDI po przebiegu 230tyś km to złom? :polew:

co za głupoty wisujesz koper. :no:

kolega ma ponad 400tkm w AFN-ie i śmiga.

czytać ze zrozumieniem :wallbash: , koper dobrze pisze...

a co do porblemu to zanim wymienisz pół silnika

z tego co się dowiedziałem na forum że to może być przyczyna:

-złego paliwa

-wtryski

-pompa

to sprawdź tak jak ci koledzy piszą kąt wtrysku i najważniejsze świeczki żarowe :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________sorry nie doczytałem że na ciepłym też źle pali więc świeczki odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i przeoczenie

ale mi tam wcześnie wyglądało nie mln a tys. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy!!!!

Jeszcze w tym tygodniu jadę na diagnostykę komputerową w celu zdjagnozowania usterki.

Ale co mnię nie pokoi to że autko odpala z dnia na dzień coraz gorzej i do tego zaczeło strasznie kopcić,a w tym na czarno :(

Czy to też może być uszkodzona pompa?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:16_________________________________________________ :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bez diagnostyki nikt CI nie wywróży...

dzisiaj jadę na diagnostykę to napiszę co i jak.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 06:22_________________________________________________Zrobiłem Logi i proszę o pomoc bo zabardzo i to dokładnie nie wiem o co biega

0272

LAMPKA KONTROLI ŻARZENIA PRZERWA ZWARCIA DO MASY

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:28_________________________________________________ :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________ :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...