Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie pomocy zmieniłem vectre na A4 którą KOLEGA mi sprowadził ponoć w dobrym stanie heheh ale tak chyba nie jest.

Problemów jest dużo chyba z elektryką:

1. Auto zapala normalnie ale kontrolka od podgrzewania swiec zarowych nawet nie mrugnie

2. jak włącze zapłon to te 3 kontrolki tzn oleju itd. migają jak zapale auto jest ok wszystkie kontrolki znikaja tzn nie migaja - czy tak ma być?

3. Ten waski wyswietlacz na dole od temperatury wogóle nie działa

4. klaksonu brak i oswietlenia w srodku tez

PROSZE O POMOC CZY TO POWAZNE PROBLEMY??? dodam ze to 1.9 tdi 1995 rok i silnik chodzi super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poz. 3 - sprawdź czy nie masz wyłączonego climatronica - OFF - tyle, że w B5 chyba nie było OFF... Sorki za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie a co do pierwszej pozycji auto zapala normalnie tzn tak po 2 sekundach z rana ale kontrolka od podgrzewania nawet nie blysnie [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:46_________________________________________________czytałem troche instrukcje audi i tak:

na stronie 71 pisze że jesli jest temperatura po wyżej 8 stopniu to lampka sygnalizacyjna nie zapala sie i mozna od razu uruchomić silnik

natomiast na stronie 77 pisze ze jezeli jest powyzej 8 stopni to lampka kontrolna powinna sie choc na chwile zapalic hmmmm

to znaczy ze to dziala czy njednak nie dziala????[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________aha mam tez jeszcze pytanie moze to nie ten dział ale np jak włacze kerukowskaz to jak juz wyprostuje koła to kierunek mi nie odbija przy vectrze odbijal zawsze a tu musze wylaczac recznie to ma tak byc w audi??? czy tylko ja mam jakis defect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok dzieki chlopaki jutro jade do elektryka bo musze wyjasnic sprawe tej kontrolki czy czasem nie jest przepalona zarówka to zaraz zagadam o te kierunki bo niewiem czy trzeba zdejmowac kierownice zeby te kierunki zobaczeć?? bo jak tak to nie ruszam bo mam poduszke a nie che zeby mi twarzy pokaleczylo heheheh a i czytalem ze jak trabik nie dziala to tez jakas tasma moz byc uszkodzona to niech tez czarodziej zobaczyjutro napisze co jak ogolnie autko super komfort jazdy o wiele lepszy niz vectra[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:20_________________________________________________witam

a wiec byłem u elektryka wymienił mi klaksony 2 bo tamte odobno sie spaliły byla tez tasma pzetarta w kierownicy, ta kontrolka co sie nie palila od swiec zarowych tez zrobil zaróweczka sie spalila , kieruki juz odbijaja co do oswietlenia w srodku nie zawracalem mu glowy aha cos wspomial ze nie pala se kontrolki od poduszek hmmm rzeczywiscie tak jest powiedzial ze mam z tym wpasc za tydzien a wy co myslicie ze moglo sie sta ze nie ma tych kontrolek od poduszek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to napewno bedzie ta jak piszesz bo był uderzony w przedni lewy blotnik ale lekko bez ingerencji w koło

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien jade do czarodzieja to sie podepne i zobaczymy aha mam takie pytanie mam na srodku wyswietlacz fis ale nie wyswietla mi temperatura a wiec moze go tam nie ma i mam pytanie czy jak kupie taki czujnik i go podepne to bedzie dzialac/?? aha a gzie szukac tego czujnika bo w innych postach szukalem ale zdjecia sa nidostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn chyba mam fis :confused4: tak wyczytalem mam takie dwa wąskie wyswietlacze na srodku deski rozdzielczej :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________to moze ja nie mam fis? ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...