Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie świateł dziennych pod p/mgielne


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł aby przepiąć światła p/mgielne ( zintegrowane w lampie ) na światła dzienne . Wszystko by miało funkcjonować przez przekaźnik po odpaleniu auta i gasnąć po zapaleniu świateł mijania . Problem którego nie mogę ogarnąć jest następujący : jak to zrobić by pozostawić możliwość wymuszenia p/mgielnych z przycisku w razie potrzeby doświetlenia pobocza / mgły ?

1. czy może mi ktoś wykonać schemat jak to podłączyć ?

2. ile potrzeba przekaźników ?

3. czy ktoś widział całe moduły które mogę zaadoptować do w/w celu ? [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 23:40_________________________________________________podbijam temat bo znalazłem sie bez odpowiedzi na 13 stronie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:54_________________________________________________up :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawrzucasz przekaźników i tylko skomplikujesz sobie robotę.

Pamiętaj iż zgodnie z przepisami, światła do jazdy dziennej nie mogą działać w jednym czasie ze światłami pozycyjnymi/mijania.

Zrób to zgodnie ze sztuką, czyli zasilanie DRL ze stacyjki oraz przekaźnik spoczynkowo-zwraty który po podaniu sygnału z pozycyjnych odłączy zasilanie świateł do jazdy dziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...