Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Xenony i ich poziom świecenia


grześ jeż

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moimi xenonami,które oświetlają mi dosłownie ok 7-10 m przed samochodem! Miałem problem z przednim czujnikiem na wachaczu który został najprawdopodobniej złamany przez kamień lub coś innego i wymieniłem go za namową według mnie najlepszego mechanika na Śląsku(Piekary Śląskie) na czujnik z Audi Q7 i teraz właśnie mam ten problem ze słabym oświetleniem drogi.Nawet zakupiłem nowe oryginalne osramki 35w D1S,bo myślałem że stare wysiadają i pytanie moje brzmi.Czy jest możliwe ustawienie i nadanie poziomu przez komputer? Czy jest to inny jakis banalny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprostu ręcznie podnieść zasieg reflektorów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak recznie jak tam moduł steruje poziomem?

ale co to ma do rzeczy ? normalnie masz na reflektorze białe śruby do regulacji wysokosci i po kłopocie :wink4: a moduł od wyregulowanej wysokości będzie obnizał w razie wzniesień lub jesli cos przewoizisz aby nie oślepiac innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.Szczególnie dla tych którzy sie zetkneli z tymi czujnikami na wachaczach.Będzie troche zagamtwane ale proszę o wyrozumienie.Odkręcając przed chwila tylne koło zauważyłem,że tylny czujnik jest taki sam jak zakupiony oryginał z audi Q7 do przodu,który polecił mi mechanik.Zostało tylko w zakupionym z Q7 wymienione jedno z ramion na dłuższe tak by mocowanie się zgadzało.Czy ten czujnik może podawać inne parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny czujnik miał oznaczenie 8E0 907 503

Czujnik który mi polecono ma 4E0 907 503C...mam możliwość wymiany go,ale gościu znowu nie ma mojego tylko z innych modeli...może jakiś bedzie podobny? Miał już ktoś taki problem i mu może cos spasowało? Mówi że ma z A8 i skody superb z limuzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...