Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Syczenie spod kierownicy, ale podczas kręcenia


domelq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wielu problemach z układem wspomagania doszedłem do stanu, gdzie wspomaganie działa bezproblemowo. ALE...

Ale jest jeden minus. Syczenie spod kierownicy, kolumny kierownicy.

Wymieniona maglownica

Wymieniona pompa

Wymieniony płyn

I w pewien dzień przy skręcie poczułem opór po czym ustąpił i pojawiło się syczenie. Syczenie występuje tylko podczas ruchu kierownicą a następnie jak przytrzymuje kierownicę to powoli ustaje. Jak odbijam kierownicą przy skręcie - to samo zjawisko.

Jest to ewidentnie jakiś problem z ciśnieniem, ale w którym miejscu? Nie wiem.

Może ktoś z Was może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ostatnio sporo czytałem o układzie kierowniczym i jego problemach ponieważ musze wymienić magiel

czytałem o podobnym problemie podobno pomogło odpowietrzenie całego układu kierowniczego niestety nie jestem specem ale to zawsze jakiś punkt zaczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ostatnio sporo czytałem o układzie kierowniczym i jego problemach ponieważ musze wymienić magiel

czytałem o podobnym problemie podobno pomogło odpowietrzenie całego układu kierowniczego niestety nie jestem specem ale to zawsze jakiś punkt zaczepienia

układ odpowietrzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak było na którejś z kolei maglownicy regenerowanej przez pewną zjebaną firmę z Łodzi, po wymianie na nastepną ( która miała z kolei inne bolączki ) problem minął.

skąd masz maglownicę ??

DO d*py z tym układem kierowniczym :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa wspomagania sprawna??

Sprawna, nowa ZF

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________

u mnie tak było na którejś z kolei maglownicy regenerowanej przez pewną zjebaną firmę z Łodzi, po wymianie na nastepną ( która miała z kolei inne bolączki ) problem minął.

skąd masz maglownicę ??

DO d*py z tym układem kierowniczym :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Belgijska maglownica CARDONE, które są regenerowane fabrycznie (nie ma szlifów tylko wszystkie nowe flaki - łącznie z listwą, w starej obudowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ubywa ci plynu :?:

pieni sie plyn w zbiorniczku :?:

czy podczas krecenia i syczenia sprawdziles jak zachowuje sie plyn w zbiorniczku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ubywa ci plynu :?:

pieni sie plyn w zbiorniczku :?:

czy podczas krecenia i syczenia sprawdziles jak zachowuje sie plyn w zbiorniczku :?:

Płynu nie ubywa

Płyn się nie pieni

Podczas kręcenia i syczenia płyn się normalnie zachowuje w zbiorniczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał na maglu, każdy inny element układu wspomagania nie wiem jak mógłby syczeć, tak mi się wydaje,

poszukaj na forum chyba było coś o tym syczeniu bo szukałem jak i ja miałem ten problem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał na maglu, każdy inny element układu wspomagania nie wiem jak mógłby syczeć, tak mi się wydaje,

poszukaj na forum chyba było coś o tym syczeniu bo szukałem jak i ja miałem ten problem,

że na maglu to prawie pewne na 99,9999%, ale co może być nie tak

U Ciebie jaki byłe efekt syczenia i jak to rozwiązałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt był taki że syczalo jak krecilem i blokowało kierownice, rozwiazalem to następnym maglem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt był taki że syczalo jak krecilem i blokowało kierownice, rozwiazalem to następnym maglem :gwizdanie:

to sie zdarza dość często z tego co słyszałem nie każda firma regenerująca jest rzetelna i sprawdza to co robi można samemu próbować sił kupić na alledrogo zestaw do regeneracji i naprawić koszt około 180zł

sam jestem w trakcie wymiany maglownicy czekam na przesyłke zamówiłem w częstochowie firma ARGO oczywiście z polecenia kilka osób z forum już korzystało z ich usług są zadowoleni gwarancja i reszta wszystko sie zgada więc i ja ma nadzieję będe zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...