Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] MÓJ PASSAT B5FL


126tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przedstawić wam mojego PASSATA:)

Rok 2001,wersja Comfortline, 1,9TDI PD AVX, przebieg 98700km:)

Wyposażenie seryjne:

-4X AIR-BAG

-Climatronic

-Tapicerka szara welurowa

-Wszystkie szybki elektryczne

-Centralny zamek z autoalarmem

-Srebrny metalik

-Pakiet podłokietników

-Radio JVC

-Zmieniarka w bagażniku na 12CD JVC

-Gniazdo 12V w bagażniku

[glow=red,2,300] Mody które przeprowadziłem:[/glow]

-Dołożenie Xenonu K5000

-Postojówki LED

-Wymiana wszystkich żarówek oświetlenia wnętrza(lampka główna,osłony przeciw słoneczne,lampki pod drzwi,oświetlenie bagażnika,oświetlenie rejestracji) na specjalnie robione moduły LED-nie mylić z chińskim badziewiem z allegro(Jacku dziękuje za robotę i serce jakie w to włożyłeś)

-Dołożenie oświetlenia AMBIENT takiego jak w PASSACIE W8

-CB radio President

-Antena President Florida

-Welurowe dywaniki

-Domykanie i otwieranie szyb z pilota

-Felgi 17 wzór Audi S5+opony 225/45/17

-Listwy wnętrza Chrom(jak w W8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj mu glebę[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________EDIT: interesująco mały przebieg :mysli: Prawdziwy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wrzuć fotkę podsufitki, masz tam z tyłu jakąś lampkę, bo za***iście masz tył oświetlony, a u mnie w a4 z tych małych lampek w słupkach nie ma takiego efektu :disgust:, a te białe lampki podświetlające przestrzeń po otwarciu drzwi to mój następny mod :naughty:, bo wyglada za***iście :kox

Dasz ją na glebe+ większe koło i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ori ,bo Pasio jest w rodzinie od nowości,kupiony w salonie więc musi być ori:) Też czasem nie wierze ale tak jest:)

A co do spryskiwaczy to tylko zaślepki:)

Zdjęcia robione dziś w 2010r:)

takie zaślepki były w B5 a w B5FL były już "chowane" równo ze zderzakiem tak jak w Audi B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam forteczkę zaraz zapodam:) Tak jak pisałem LEDY od podstaw były robione i są to moduły zrobione ze świetnych jakościowo diod LED, a nie jakiś szajs co zacznie mrugać po miesiącu:) Zaraz wrzucę fotę:)

ok, ja założyłem wszędzie żarówki na diodach, zobaczymy ile poświecą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampki w podsufitce po bokach były ori czy dokładałeś, za***iście to wygląda, podświetlenie po otwarciu drzwi, chodzi za mną już dawno bo jest :kox:, w choooj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są led-y które daje strasznie dużo światła,o idealnej barwie,nie jest niebieskie tylko białe i takie miało być:) Napewno nie będzie się mi z nim nic działo bo diody są najwyższej jakości:) Oby świeciły jak najdłużej u Ciebie:) Możesz wpaść do Pt to zobaczysz na żywo jak to świeci:) [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________Były ori ale na zwykłej żarówce,która została rozbebeszona i jest wstawiony moduł LED:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy ile te moje poświecą :wink4:, do tych tylnich lampek, to bym chetnie zastosował taki modół, żeby więcej światła dawały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...