Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Tarcze i klocki


wlodek_czarek

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam się do wymiany tarcz i klocków w a4 1.9tdi (2001,B6,AWX).Po WIN i kodach z książki serwisowej (WAUZZZ8EZ1A064192,1KD,1LB) wiem że poszukuję kompletu ATE: 288x25 tarcza i klocki (4B0 698 151 J wg etki)na przód, oraz 245x10 tarcza i klocki(8E0 698 451 E wg etki) na tył.

proszę o namiary na kogoś kto może mi w/w części wysłać. jestem na forum od niedawna i jak na razie byłem tylko obserwatorem. proszę starszych "forumowiczów" o wyrozumiałość i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj Ferodo: DDF320 i FDB1717, cenowo i jakosciowo bardzo dobre, powinienes zamknac sie w 400zl/kpl, nie zapomnij o plynie hamulcowym min. Ate SL6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kolego polecam przejsc sie po sklepach i popytac. Nikogo niechce obrazac ani nic ale koledzy z forum posiadajacy hurtownie czy cos oferowali mi tarcze ATE + klocki TRW za ok 309 z wysyłka a ja u siebie na miejscu u znajomego co ma sklep motoryzacyjnego ten sam zestaw dostalem za 252zł. Tak ze czasem lepiej popytac na miejscu co i jak. Ale sie kumpel zdziwil jak mu powiedzialem ze ma taniej niz na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest "wolny" kraj, kazdy kupuje gdzie mu pasuje. A swoja droga to szczerze watpie abys kpl Ate kupil za takie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio co mialbym z tego ze bym was klamal ? ;/

Z tego co widze jednak u TOM77 cena lepsza

Tarcze ATE - 70 ja dalem 78 sztuka

Klocki TRW - 90 komplet - ja dalem 98 ... wiec w sumie bylo by u TOMa taniej lecz nietrzeba czekac na wysylke i zawsze w razie wu mozna wymienic na miejscu ;d

NS_A9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...