[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?

bossawka

dlaczego nazywasz to małpowaniem? przecież po to są rekordy, żeby je bić :decayed:

eee bo volvo to zaczęło, teraz ktoś inny na to wpadnie a za chwilę znów ktoś inny i tak się zacznie nowa moda

jakby nasz klub porządnie się postarał to bardzo ciężko byłoby pobić naszą grupę :kox:

też tak uważam :good: do tego jakby były inne :audi: :gwizdanie: a uważam że nie jeden z nas by chciał wziąć udział :naughty:

p.s. tylko musiałoby być to gdzieś w centrum Polski, bo nie wiem czy komuś by się chciało jechać z jednego końca Polski na drugi

W Płocku :>

wcale nie musimy bić rekordu, ustanówmy nowy np. sznur z aut grupy VAG :naughty:

i nikt nie musiał by daleko jechać bo sznur aut zapewne miał by szerokość polski, każdy by wyjechał na wyznaczoną trasę i tam staną i utworzył by się sznur na kilkaset kilometrów. ;]

A po co jechać w kolumnie :) można bić rekord na inny sposób, wtedy nie będzie małpowania :) Np. ustawiając kolorystycznie fury tworząc jakiś napis, tylko trzeba jakiś helikopterek żeby foty robił, albo nagrywał i pomagał ustawiać :) Zebrać fora Audi i mamy więcej fur (nawet sporo więcej). Dobrze by było to robić przy jakimś mieście gdzie będzie dużo mieszkańców, żeby parę osób, które nie są związane z jakimkolwiek forum też przyjechało ;) Tylko kto z Was ma dostęp do paru ładnych hektarów jakiegoś pola :) Przy okazji fajny spocik może wyjść :)

Myślę że 2k aut z pod znaku OOOO to nie problem :cool1: Wystarczy pewnie nasz klub i A3 i jakiś weekend oraz organizacja dobrego miejsca w centrum PL :gwizdanie: