Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwazajcie na swoje audiczki


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne mamy prawo, za zabójstwo nie ma 12 lat :tongue4: I tak dostanie w zawiasie.

A swoją drogą temu kolesiowi powinni łapy uciąć i tyle. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne mamy prawo, za zabójstwo nie ma 12 lat :tongue4: I tak dostanie w zawiasie.

A swoją drogą temu kolesiowi powinni łapy uciąć i tyle. :thumbdown:

dokładnie albo dobry wpier*ol spuścić a tak nawiasem ładne auto :decayed:

dokaldnie tak jak mowisz :/ szkoda ze takich sku......w jest coraz wiecej :/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, szczególnie jak ktoś nie garażuje auta tak jak ja, stoi tam w nocy samo ;( i Bóg wie czy jeszcze je rano ujrzę :no: "moje audiii, czarne audiii..." :>

Ale niestety w naszym kraju jest jak jest i na lepsze się nie zmieni, a nasze prawo jest ogromnym nieporozumieniem, nie robiąc off topu. Szkoda, fakt dobrze, że koleś się opanował i nie dał się zastraszyć bo nasi gangsterzy tylko na to liczą.. a jak co do czego to długa i wy***rdala. :thumbdown:

Ale w sumie doj**ać mu - to by pozwał do sądu i przesrane.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, szczególnie jak ktoś nie garażuje auta tak jak ja, stoi tam w nocy samo ;( i Bóg wie czy jeszcze je rano ujrzę :no: "moje audiii, czarne audiii..." :>

Ale niestety w naszym kraju jest jak jest i na lepsze się nie zmieni, a nasze prawo jest ogromnym nieporozumieniem, nie robiąc off topu. Szkoda, fakt dobrze, że koleś się opanował i nie dał się zastraszyć bo nasi gangsterzy tylko na to liczą.. a jak co do czego to długa i wy***rdala. :thumbdown:

Ale w sumie doj**ać mu - to by pozwał do sądu i przesrane.. :chytry:

ja zostawilem jakies 4 dni temu samochod u dziewczyny pod domem na 1 noc,rano wychodze....nie ma kratek w przednim zderzaku ;/ takze sku.... jest pelno wszedzie i niestety nie widac zeby to sie mialo zmienic.Nie ma co rozdrapywac tematu :/ chcialem tylko Was poinformowac ze Audi stalo sie jeszcze bardziej pozadanym samochodem i widac to po np takich artykulach.Powodzenia!! i najwazniejsze uwazajcie na siebie przy takich akcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście puścił bym się za nim

A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście puścił bym się za nim

A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.

hehe ja bym nie oddal kluczyka bo mam tylko jeden :P

zart:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie racja, c**j wie do czego taki patałach jest zdolny. Najlepiej jak trafi na swojego i dostanie porządny wp***dol. A co do samochodu owszem, coraz bardziej robi się popularny i trzeba cholernie uważać... W sumie niedawno mi się śniło nawet że mi ukradli grill i nie mogłem maski zamknąć i się głowiłem co jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie racja, c**j wie do czego taki patałach jest zdolny. Najlepiej jak trafi na swojego i dostanie porządny wp***dol. A co do samochodu owszem, coraz bardziej robi się popularny i trzeba cholernie uważać... W sumie niedawno mi się śniło nawet że mi ukradli grill i nie mogłem maski zamknąć i się głowiłem co jest :polew:

i wlasnie w temacie grilla coraz bardziej popularne sie robi audi i przez to mi ktos kratki zaj...l :) najwieksza (srodkowa) ze zderzaka najdrozsza a przy okazji wzial sobie z halogenow :) pewnie przeliczyl ze szkoda kasy i tak sie pozbylem kratek :)

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

p.s jak ci sie snilo to sie nie martw :) ponoc sny to odwrotnosc :) moze bedziesz mial dwa grille :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

A myślisz że część tych na allegro to skąd jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

A myślisz że część tych na allegro to skąd jest :gwizdanie:

taa :) ale sa ludzie ktorzy chca uczciwie kupic :) a ktos kto sie zaopatruje w towar ktory oferuje w sprzedazy niekoniecznie :)

p.s odrazu jak zniknely moje kratki szukalem na allegro :) znalazlem ale oferty wczesniejsze wiec moje poszly na innych aukcjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

A myślisz że część tych na allegro to skąd jest :gwizdanie:

z nocy :polew: :polew:

hehe :) z drugiej strony ...szybsze od allegro i Aso :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać chłopaki, każdy wie jak tu jest.. i niestety się trzeba z tym wszystkim liczyć. Weź tu pomodź dobrze samochód nie masz garażu i stawiasz go pod blokiem.. ehe... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było głośno o tym, że kradną też kołpaczki od alufelg... Ostatnio jak byłem u kolegi wulkanizatora to myślał, że kołpaczki się imbusem odkręca (bodajże jest tam 8 takich śrubek :decayed::naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.

Niestety takie zabezpieczenia w Polsce są nielegalne - boskie to nasze prawo, zad złodzieja najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...