Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwazajcie na swoje audiczki


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

powinni łapać skur**** i ucinać łapy! wtedy napewno by się coś zmieniło, a nie człowiek wydaje pieniądze na swoje auto żeby fajnie wyglądało itd. a tu Ci przyjdą takie choje i auta nie ma lub czegoś przy nim :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni łapać skur**** i ucinać łapy! wtedy napewno by się coś zmieniło, a nie człowiek wydaje pieniądze na swoje auto żeby fajnie wyglądało itd. a tu Ci przyjdą takie choje i auta nie ma lub czegoś przy nim :confused4:

tak jak mowisz ale szczerze dochodze do wniosku i to sie potwierdza...ze tutaj prawo jest dla zlodziei itp...a nie dla ludzi uczciwych

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskaritto wiedziałem o tym jak miałem 8 lat i ukradli mi rowerek mojego słynnego dudusia :(:D niestety trzeba się pogodzić z tym bagnem bo na zmiany się nie zapowiada. - musieli by odrazu 3/4 rządu zamknąć za złodziejstwo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskaritto wiedziałem o tym jak miałem 8 lat i ukradli mi rowerek mojego słynnego dudusia :(:D niestety trzeba się pogodzić z tym bagnem bo na zmiany się nie zapowiada. - musieli by odrazu 3/4 rządu zamknąć za złodziejstwo :gwizdanie:

tak tylko kiedys zylem z nadzieja ze bedzie lepiej :) ale niestety :) nie w tym kraju :) :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmichy śmichy ale jak tak serio o tym pomyśleć to się rzygać chce. :sick3: ale cóż... przyjmuje że zawsze może być gorzej... chociaż chyba nie w polsce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmichy śmichy ale jak tak serio o tym pomyśleć to się rzygać chce. :sick3: ale cóż... przyjmuje że zawsze może być gorzej... chociaż chyba nie w polsce :polew:

niestety tutaj to gorzej chyba nie bedzie :D chyba ze bedzie typowe GTA na ulicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy. Najgorsze że takiemu skurwielowi nie możesz nic zrobić jak Cie napada, okrada, bije, obróci się to w Twoją stronę. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim mieście gdzie mieszkam, na osiedlu, garaży jest pełno, ale albo wszystkie zajęte albo ludzie nie chcą wynająć. 3/4 lata wstecz sobie niektórzy postawili blaszaki gdzieś w szczytach tych garaży, a teraz po rozmowie z administratorem usłyszałem słowa że ''nie ma takiej możliwości'' i tak człowiek śpi niespokojny w nocy, a z rana leci od razu do okna patrzyć czy fura stoi ;( na AC nie każdego stać :confused4: najlepsze jest to że jeszcze z rok temu ok. 0:00 wyłączali wszystkie lampy na osiedlu żeby zaoszczędzić PLN'y teraz już na szczęście tego nie robią, ale i tak od czasu do czasu coś komuś zginie przy samochodzie. więc patrząc z drugiej strony to jak tu ma nie być złodzieja jak tak robią? jedno jest pewne: oni byli, są i będą. i tak jak już ktoś wspominał prawo jest po stronie złodzieja.

p.s. osobiście jakbym go złapał na gorącym uczynku że chce mi podprowadzić fure-sam bym wymierzył sprawiedliwość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim mieście gdzie mieszkam, na osiedlu, garaży jest pełno, ale albo wszystkie zajęte albo ludzie nie chcą wynająć. 3/4 lata wstecz sobie niektórzy postawili blaszaki gdzieś w szczytach tych garaży, a teraz po rozmowie z administratorem usłyszałem słowa że ''nie ma takiej możliwości'' i tak człowiek śpi niespokojny w nocy, a z rana leci od razu do okna patrzyć czy fura stoi ;( na AC nie każdego stać :confused4: najlepsze jest to że jeszcze z rok temu ok. 0:00 wyłączali wszystkie lampy na osiedlu żeby zaoszczędzić PLN'y teraz już na szczęście tego nie robią, ale i tak od czasu do czasu coś komuś zginie przy samochodzie. więc patrząc z drugiej strony to jak tu ma nie być złodzieja jak tak robią? jedno jest pewne: oni byli, są i będą. i tak jak już ktoś wspominał prawo jest po stronie złodzieja.

p.s. osobiście jakbym go złapał na gorącym uczynku że chce mi podprowadzić fure-sam bym wymierzył sprawiedliwość :evil:

:/ my tego nie zmienimy :/ trzeba to traktowac jako przestroge

u mnie w miescie jak jest festiwal lub mecz to tez wylaczaja lampy a wtedy to sie dzieje :/

trzeba tylko liczyc na to ze na ciebie nie trafi i tyle :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dobrze że masz chociaż okno na furacza bo ja nie mam... to jest dopiero adrenalinka jak nieraz zapomne wktórym miejscu samochod zostawiłem i sobie myśle k**wa.. za***ali... :wallbash: aż tu patrze w inne miejsce a tu stoi Ada :D:banan2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 11:43_________________________________________________Zresztą w moim wątku A4 B5 jest moja adela bodajże na 4 str. i tam jest zdjęcie jak mi ktoś urządził karoserie z na masce :cool1: ( samochód był może z tydzień pod blokiem i już go ochrzcili )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dobrze że masz chociaż okno na furacza bo ja nie mam... to jest dopiero adrenalinka jak nieraz zapomne wktórym miejscu samochod zostawiłem i sobie myśle ku***a.. za***ali... :wallbash: aż tu patrze w inne miejsce a tu stoi Ada :D:banan2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 11:43_________________________________________________Zresztą w moim wątku A4 B5 jest moja adela bodajże na 4 str. i tam jest zdjęcie jak mi ktoś urządził karoserie z na masce :cool1: ( samochód był może z tydzień pod blokiem i już go ochrzcili )

ja ostatnio mialem inna przygode....gosc walnal mnie na parkingu pod dworcem i uciekl *mnie nie bylo w srodku* parkingowy mi powiedzial bo wsiadlem do auta chcialem odjechac a ten biegnie mowi auto ci rozwalili ja mowie jak to ....a on ze z drugiej strony (i bok gdzie wlew paliwa) wbity do srodka...gosc okularem cofal walnal i uciekl.... :/

niestety wszystko sie moze zdarzyc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dobrze że masz chociaż okno na furacza bo ja nie mam... to jest dopiero adrenalinka jak nieraz zapomne wktórym miejscu samochod zostawiłem i sobie myśle ku***a.. za***ali... :wallbash: aż tu patrze w inne miejsce a tu stoi Ada :D:banan2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 11:43_________________________________________________Zresztą w moim wątku A4 B5 jest moja adela bodajże na 4 str. i tam jest zdjęcie jak mi ktoś urządził karoserie z na masce :cool1: ( samochód był może z tydzień pod blokiem i już go ochrzcili )

to Ty masz dopiero przejeba*** ale co z tego że mam okno na furacza? przecież nie postawie sobie pionowo łóżka w oknie :polew:

pamiętaj że jak spisz to wszystkiego nie usłyszysz

oskaritto taka stłuczka parkingowa jest najgorsza, bo sprawca albo od razu ucieka albo wychodzi patrzy czy ktoś widział i też ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co poradzić. Tak to już jest niestety.. nie wiem czy nawet warto malować tą maskę bo za chwile znów będzie szedł jakiś ciul i mu sie zachce rysowania. Chociaż u mnie pod blokiem 3/4 samochodów ma porysowaną maskę przez jakiś patałachów... ciekawe jak by tatuś zapłacił za porządne malowanie to czy dalej by mu się chciało rysowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co poradzić. Tak to już jest niestety.. nie wiem czy nawet warto malować tą maskę bo za chwile znów będzie szedł jakiś ciul i mu sie zachce rysowania. Chociaż u mnie pod blokiem 3/4 samochodów ma porysowaną maskę przez jakiś patałachów... ciekawe jak by tatuś zapłacił za porządne malowanie to czy dalej by mu się chciało rysowania.

pojebow duzo :) koncze temat filmem :D milego dla WAS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co poradzić. Tak to już jest niestety.. nie wiem czy nawet warto malować tą maskę bo za chwile znów będzie szedł jakiś ciul i mu sie zachce rysowania. Chociaż u mnie pod blokiem 3/4 samochodów ma porysowaną maskę przez jakiś patałachów... ciekawe jak by tatuś zapłacił za porządne malowanie to czy dalej by mu się chciało rysowania.

u mojej dziewczyny pod blokiem porysowali mi jeszcze mercedesa jak go miałem, ale wiecie co jest najciekawsze?! to był stary dziad w wieku ok. 70lat!!!! i każdemu co tam parkuje auto rysuje. kiedyś go wieczorem dorwałem pod blokiem, pokazałem czym teraz jeżdżę i powiedziałem że jak zobaczę chociaż jedną ryskę to będziemy rozmawiać inaczej. jak narazie ponad rok mam spokój i oby tak zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i tak + że wiesz kto, ja bym z drania ściągał kase. i tak dobrze że wtedy nie postawiłem bokiem samochodu równolegle do jezdni bo bym miał pewnie cały bok do malowania :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i tak + że wiesz kto, ja bym z drania ściągał kase. i tak dobrze że wtedy nie postawiłem bokiem samochodu równolegle do jezdni bo bym miał pewnie cały bok do malowania :shocked:

:/ ok ja uciekam fajnie sie gadalo ale robota czeka :/ :kox: 3majcie sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...