Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!


Rooney1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cała wioska słyszy :naughty::naughty:

I sie tym jara :naughty:

Wrzuć w końcu jakiś soundcheck tego cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta żółta folia na lampach, sam zrobiłbym tak u siebie tylko powiedzcie mi jak wygląda sprawa legalności takiego moda ? Nie przyczepią się gliniarze, że "długie" świecą na żółto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta żółta folia na lampach, sam zrobiłbym tak u siebie tylko powiedzcie mi jak wygląda sprawa legalności takiego moda ? Nie przyczepią się gliniarze, że "długie" świecą na żółto ?

Dowód leci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

A nie można było tego przy nich usunąć (jeżeli folia jest przyklejona z zewnątrz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

A nie można było tego przy nich usunąć (jeżeli folia jest przyklejona z zewnątrz)?

Folie mozna bez problemu zerwac, ale jak narazie nikt sie do tego nie przyczepil :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, oczywistym jest, że można toto zedrzeć przy mundurowych ale na forum prawnym twierdzą, że za taki bajerek i tak należy się 200 zł mandatu... Pytanie czy warto, chociaż niby nie każdy gliniarz to beton. W zasadzie to tylko halogeny mogą być barwy żółtej selektywnej. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się jeździ na tym gwincie? Twardo miękko czy w sam raz:kox:?

Gwint to podstawa TA to jeden z tańszych. Polecasz go czy raczej nie? Bo sam się nad takim zastanawiam.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, oczywistym jest, że można toto zedrzeć przy mundurowych ale na forum prawnym twierdzą, że za taki bajerek i tak należy się 200 zł mandatu... Pytanie czy warto, chociaż niby nie każdy gliniarz to beton. W zasadzie to tylko halogeny mogą być barwy żółtej selektywnej. Szkoda.

Jebac ich :grin:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

A jak się jeździ na tym gwincie? Twardo miękko czy w sam raz:kox:?

Gwint to podstawa TA to jeden z tańszych. Polecasz go czy raczej nie? Bo sam się nad takim zastanawiam.:eusathink:

Przy naprawde sutej glebie jest za miekki, ale go polecam. Jak za taki chajs to naprawde daje rade :naughty:

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 11:05 ----------

20130304083.jpg

20130304085.jpg

20130304084.jpg20130304087.jpg

Tak wiem, pojdzie sraka w dół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im bardziej sie przygladam wydaje mi sie ze mam bardziej żółć ;d wiec wybaczam Ci z tym kolorem felg :decayed: jest konkret !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył wysoko do tej oponki, przód jakoś się schował, więc albo w dół albo inna opona:kwasny: bo nie ma efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył wysoko do tej oponki, przód jakoś się schował, więc albo w dół albo inna opona:kwasny: bo nie ma efektu

paput, napisalem ze idzie w dół :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...