Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update


david_n

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak: w samochodzie jest brudno bo........w sumie to kuwa nie wiem czemu :mysli::decayed:

powiesilem sobie ostatnio nawet karteczke na desce: "jutro sprzatam samochod" i codziennie do niego wsiadajac mowie sobie: dobrze ze to dopiero jutro :decayed:

p.s. juz jest czysto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jakiś strasznie gumowy i plastikowy ten środek ale jak na Ciebie to może być :decayed:

Ps. a tak całkiem serio - nie czujesz że środeczek jest gorszy w porównaniu do B7 ( materiały+wykonanie ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jakiś strasznie gumowy i plastikowy ten środek ale jak na Ciebie to może być :decayed:

Ps. a tak całkiem serio - nie czujesz że środeczek jest gorszy w porównaniu do B7 ( materiały+wykonanie ) ?

zgadzam sie.. kiedys moze wpadnie jakis s-line, ale raczej nie w najblizszym czasie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oglądałem i siedziałem w furce Cubra to nawet całkiem przyjemnie było (pomijając małe detale) może u Ciebie na żywo też jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma o czym mowic, b7 bylo duzo lepiej wykonane w srodku, nie wspomne juz o wyposazeniu :wink4: no ale spoko, wazne ze juz cos zaczyna jezdzic :kox: w pierwszej kolejnosci wrzucenie turbo i strojenie, pozniej zawias i felunek - to sa nastepne plany. Reszta wyjdzie w praniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs6 takie jak miales u siebie albo rs4 b7 bardziej 19", ewentualnie 18" tylko ciezko cokolwiek znalesc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales moze o jakis kółkach czarnych w macie

Myslalem, ale nie wiem czy to bedzie dobrze wygladac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do kazdego koloru pasuje mat no moze mnie ciekawiej do niebieskiego. Ja chyba jeden z pierwszych we wrocku małem jakies piec lata temu czarne kolka-CMS-y i wzbudzały one skrajne odczucia albo na tak albo na nie.. Pozniej dla żony kupiłem tez czarne tomasony Tn1 , które wychodziły w limitowanej czarnej wersji. Tak a propos tych felg to mam dostęp do cen hurtowych jak cos to daj znac.Z moich doswiadczen to przy czerni musisz wybierac o numer wieksze to znaczy ,ze jak planujesz 18 to w czerni lepiej by wyglądały 19 . Czarne w Twoim kolorze :good:

a tu klasyczne tomasony tn4 nie w czerni :(

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs6 takie jak miales u siebie albo rs4 b7 bardziej 19", ewentualnie 18" tylko ciezko cokolwiek znalesc..

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech z 3.0 tdi czeka na założenie, jeszcze musze dokładke dorwac :) :) :)

a Ja juz mam dokłdkę :naughty: nawet cały zderzak z S-line :cool1: wydech odbieram jutro :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. tutaj masz dokładkę do seryjnego zderzaczka , oczywiscie gość nazwał to S-line heheh http://moto.allegro.pl/spojler-tylnego-zderzaka-audi-a4-8k0-s-line-i1411416244.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezacie równo widzę koledzy - widać do zlotu się przygotowujecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezacie równo widzę koledzy - widać do zlotu się przygotowujecie :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech z 3.0 tdi czeka na założenie, jeszcze musze dokładke dorwac :) :) :)

ps. tutaj masz dokładkę do seryjnego zderzaczka , oczywiscie gość nazwał to S-line heheh http://moto.allegro.pl/spojler-tylnego-zderzaka-audi-a4-8k0-s-line-i1411416244.html

:notworthy::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy robicie podwojny wydech to widze ze ja musze cos ze swoim pokombinowac :evil:

Moze chcesz zrezac wydech na jedna strone? Bede mial do sprzedania :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 04:34_________________________________________________Update:

Wydech założony :)

1ea2128190be6daemed.jpg

38bae193074abbd7med.jpg

fedecf14fc2bb101med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...