Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z radiem Pioneer DEH 2900


Fintosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zabrałem się za podłączanie wzmacniacza Nokia, podczas wpinania wszystkich kabli wypadł mi plus+ i zjechał po obudowie radia i przestało działać. Po przepatrzeniu kilku forów okazało się że nie ma napięcia na jednym plusie (chyba od stacyjki). Czy ktoś pomoże jak to zdiagnozować? Bezpieczniki sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklucz wyraz "chyba" (sprawdź dokładnie którego plusa brakuje).

Anyway; którego by nie brakowało sprawdź bezpieczniki (dla pewności wszystkie) jeszcze raz próbnikiem lub miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże ten kabel na tym zdjęciu:

http://www.postimage.org/image.php?v=gxgFSlSi

jest to rysunek 2 kostka "A", dochodzi do niej kabel od aku czerwony, który sprawdzałem miernikiem, napięcie 12.28V, i kabel czerwono-żółty, od stacyjki, który to u mnie ma złącze na wyjście pod wzmacniacz i daje napięcie 0.28V(przy włączonej stacyjce!), bezpieczniki sprawdzałem wszystkie, ten przy radiu również(nawet radio otworzyłem czy w środku jakiegoś nie ma). Nie wiem co dalej czy rozbierać stacyjkę? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________Naprawione! Bezpiecznik źle włożony był :wallbash: prawie wszystko gra ponieważ wzmacniacz w bagażniku nie idzie, jest tam jakiś bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...