Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw naprawczy do pompy wspomagania


Gromek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nawaliła mi pompa wspomagania. Wymontowałem ją, okazało się że puścił simering. Dowiedziałem się że można ją sobie samemu zregenerować, myślę że nie ma sensu kupowania nowej. Robił to ktoś już? Potrzebował bym jakieś numery tego simeringu, łożyska i wszystkiego co potrzebne do regeneracji, ewentualnie jakiś namiar na gotowy zestaw naprawczy.

Z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tu nie chodzi czy ktoś wierzy w moje zdolności czy nie, ale proszę jedynie o poradę...

czy ktoś mi może pomóc w związku z tym?

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:12_________________________________________________Dobra zamknijcie ten temat bo widzę że totalny olew i nikt mi nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam taką pompę rozebraną i zdjałem już wszystko z niej i szukam takie simeringa..... wymiarowo są dostępne ale nie sa wysokoćsnieniowe i nadal szukam, podbno koszt rzedu 30 zl tylko wymiar dobrać....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Paweł,ja wymieniałem u siebie łożysko i uszczelniacz od strony paska klinowego ale w golfie 3 1.8.Kupiłem łożysko skf,ale uszczelniacz nie pamiętam jakiej firmy,tylko że ten stary był w blaszanej osłonce i trzeba było go wydłubać i wcisnąć nowy o takim samym numerze w tą samą osłonkę.Zrobiłem 40.000 i żadnego przecieku nie było.Drugiego łożyska nie wymieniałem bo ono było igiełkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W aucie brata (a4 b5 1,6 ADP z 1996 roku) uległa uszkodzeniu pompa wspomagania, spod uszczelniacza cieknie płyn. Do wymiany tylko uszczelniacz czy razem z łożyskiem? Gdzie kupiliście zestawy naprawcze? Portal aukcyjny czy może intercars? Opłaca się regenerować tą pompę? 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...