Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z masą (-) w bagażniku.


Rooney1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Posiadam audi a4 b5 sedanik.

Mam taki problemik. Pociagnelem kabel (+) do bagaznika ale mam problem z masa (-). Nie chce ciagnac drugiego kabla bo nie mam na niego miejsca i wpadlem na pomysl zeby mase (-) podlaczyc w bagazniku do blachy. tylko wlasnie w tym problem ze nie wiem do ktorego miejsca. Lampa, glosnik w pulce czy moze blacha kolo kola zapasowego? Macie jakies pomysl?

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym :tongue4: Ale chodzi mi o to do ktorego dokladnie miejsca mozna sie podpiac. Np. do lampy ale za ch** nie moglem odkrecic srubki :tongue4: Moze ktos juz tak robil i zdradzi gdzie dokladnie sie podpial.

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku :decayed: i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podpiąłem się pod sterownik ABSu znajdujący się pod siedzeniem.

Początkowo chciałem pod pasy, ale niestety oczko w kablu miało za mała średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz wlasnie ten sam problem, podlaczalem pod srube od tylnych lamp ale za slaba byla. i nie moge nicwykombinowac:|

w tym wątku masz wymienione kilka możliwości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku :decayed: i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu

mam w tym samym miejscu przykręcony przewód i zero problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety nie mam takich rarytasow :kox:

wyciągnij wykładzinę bagażnika i poszukaj do czego można przykręcić :wink4: tylko żeby nie było malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...