Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Avant 2.0TFSI


kamilllb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem :)) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.

a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie :) im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :decayed: :> :slina:

To jak jeszcze nie zaczęli, to daj komuś w łąpę, niech Ci Quattro dorobią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem :)) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.

to pochwal sie nam ladnie :wink4:

wkleje kilka fotek :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________

Hej

Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem :)) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.

a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie :) im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :decayed: :> :slina:

niewiem jak avant, ja odbierałem allroad'a i wtedy trzeba było czekać 20 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem 14 września i 14 listopada w urodziny odbierałem także równe 2 m-ce wyszły, myślę że koło 20 października będziesz miał odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki B8 :wink4: jeśli to taki kolorek jak na tym 2 zdjęciu w podpisie to fajnie się prezentuje :good: no i silnik :good: :gwizdanie:

życze żeby szybko minęły te 5-6 tyg :wink4:

brak Q no fakt :confused4::wink4: ja też następne auto jeśli to będzie Audi to tylko z Q ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanie skończyło się na B7 teraz każdy moduł jest chroniony zabezpieczeniem (tzw. ochrona komponentu) i rezanie strony elektronicznej możliwe jest tylko przez ASO a wiadomo jak to podnosi koszta zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanie skończyło się na B7 teraz każdy moduł jest chroniony zabezpieczeniem (tzw. ochrona komponentu) i rezanie strony elektronicznej możliwe jest tylko przez ASO a wiadomo jak to podnosi koszta zabawy...

dokładnie, chcesz zmienić np radio.... musisz jechac jak narazie do ASO :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanie skończyło się na B7 teraz każdy moduł jest chroniony zabezpieczeniem (tzw. ochrona komponentu) i rezanie strony elektronicznej możliwe jest tylko przez ASO a wiadomo jak to podnosi koszta zabawy...

dokładnie, chcesz zmienić np radio.... musisz jechac jak narazie do ASO :wallbash:

szczerze nie miałem o tym pojęcia :kwasny:... dobrze wiedzieć

czyli Bart-s i wrclaguna nie mają co zmieniać póki co swych wozidełek :decayed:

tylko za chwilę im opcji rezania zabraknie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, akurat wrocilem do domu tak pozno, ale oczywiste ze nie moge sie doczekac, jutro bede dzwonil do znajomego, ktory zajmuje sie tym zamowieniem w salonie i bede sie dowiadywal czy cos dokladniejszego wiadomo :mysli:

odnosnie tego quatro to szczerze zaluje no ale mam nadzieje ze mimo tego mankamentu inne rzeczy mnie zadowola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ja odebrałem swoje 2.0TFSi 10 dni temu.Szary lawa perłowy,sedan ale z Q, choć bez dachu z panoramą.

Położyłem już diament na lakier, zamierzam okleić bezbarwnie przód, lusterka i progi a może i maskę. W listopadzie grzałka do

silnika. Na razie nie planuję chipa, 211KM wystarczy. Do automatu się przyzwyczajam, ale już dziękuję za tę decyzję-korki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pewnie oderwać się od kierownicy nie może :P a co dopiero na forum się pochwalić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio aktywny: 19 Październik 2010, 09:36

Jak kolega do nas wroci, to otworze temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...