Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Avant 2.0TFSI


kamilllb

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowiony, wplacona zaliczka i pozostaje oczekiwanie, juz pozostalo zaledwie/az 5-6 tygodni do odbioru autka. :slina:

Zamowione cacko w skrocie to B8 avant z 2.0TFSI i 211KM - niestety bez Q

kolor brazowy TEAK ze srebrnymi relingami+listwami i ciemnymi szybami :>

Z wyposazenia dodatkowego, najwazniejsze to:

-dach panoramiczny,

-bagaznik z szynami,

-srodek aluminium hologram,

-parking sys. plus,

-tempomat,

-alcantara sport z fotelami sportowymi,

-klima 3-strefowa,

-podlokietnik,

-czujnik zmierzchu i deszczu,

-swiatla LED,

-komp. z kolorowym wysw,

-MMI Navi. Plus (HDD)

-bluetooth

-AMI

-naglosnienie AudiSS

-wielofunkcyjna kierownica sportowa

postaram sie zaraz znalezc jakies foty przedstawiajace po czesci to co sobie zamowilem :>

natomiast z elementow jakie bym chcial zmienic:

- koniecznie felgi - standardowo dali tylko 16" :kwasny:

- byc moze jakis program - ale obawiam sie troche o serwis i gwarancje :kwasny:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 02:15_________________________________________________

DkwEi.jpg

DkBDA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna B8ka, tym razem z najlepszym jak do tej pory silnikiem 2.0TFSI :kox:

Czekamy na foty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolorek ten brązowy. Możesz śmiało myśleć o felach od rs6, pasują do tej budy. Z programem bym sie wstrzymał, bo nie daj boże cos sie będzie działo i nie uznają ci gwarancji. Przez ten czas oswoisz sie z mocą. gratki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-alcantara sport z fotelami sportowymi,

Chyba najfajniejszy srodek do A4.Szczerze to bardziej mi sie podoba niz pikowana alcantara z S-line.

Silniczek fajny wiadomo ale szkoda ze bez quattro.To najwieksza zaleta tego auta , tym bardziej ze jest 40/60 dzieki czemu prowadzi sie fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak możesz to dopłać do 4x4 bo bedziesz żałował tak jak ja teraz, co do programu i gwarancji w auto premium poznań robią program bez utraty gwarancji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Super silnik! Celowo zamowiles bez Q czy nie starczylo portfela? Ten kolor chciala moja zona ale sie nie zgodzilem bo wiem ze bym nie wyrobil z myciem, polerowaniem itp :)

-dach panoramiczny :good:

-bagaznik z szynami, wedlug mnie :thumbdown: bo ja np lubie miec mate gumowa w bagazniku. A zeby miec mate gumowa i korzystac z szyn to trzeba rzezbic mate :(

-srodek aluminium hologram - podoba Ci sie takie wykonczenie? :)

-alcantara sport z fotelami sportowymi - jezeli sa to fotele ala S4 to :good: :good:. Nie byly dostepne jak ja swojego zamawialem :(

-naglosnienie AudiSS - Co to jest? To nie B&O?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby przy kupnie nowej b8 ktoś miał na styk kase i zrezygnował z Q, raczej nie docenia zalet, być może nie miał okazji porównać.

dobry wybór silnika, moim zdaniem do b8 to optimum :good:

Kolor bardzo ciekawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby przy kupnie nowej b8 ktoś miał na styk kase i zrezygnował z Q, raczej nie docenia zalet, być może nie miał okazji porównać.

dobry wybór silnika, moim zdaniem do b8 to optimum :good:

Kolor bardzo ciekawy :good:

no wiesz wydac w polskich realiach 160K na nowe auto to nie takie proste , a z wyposazeniem widze szalenstw nie ma wiec tu pewnie raczej bylo cos za cos , oczywiscie nie lubie zagladac nikomu do portfela ale przy tym motorze zrezygnowal bym z czegos na rzecz Q , zwyczajnie daltego ze to za mocny silnik do FWD przy tej masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączam do pochwał koloru bo naprawdę dobry wybór, a że ciężko utrzymać ... no cóż wszystkie najładniejsze kolory są trudne w utrzymaniu, ale za to jak się spoleruje to masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki:

- dach panoramiczny to byla dla mnie podstawa :)

- bagaznik z szynami to dlatego ze samochod firmowy a czesto mam ze soba towar i po to aby nic mi nie latalo w bagazniku - docenione w q7 wiec i tu musi sie sprawdzic:)

- aluminium hologram - mi sie podoba - reszta czarna:)

- naglosnienie audi sound system, a siedzenia nie jednoczesciowe jak w s-kach i rs-kach tylko te kubelkowe ale nie jednoczesciowe,

turdzi:

- a co bys jeszcze dodal z wypos. dodatkowego? i tak te czterdziesci pare na dodatki to duzo jak dla mnie :(

szczerze nie moge sie doczekac - odnosnie Q juz nie moge zmienic a z uwagi na fakt ze na firme nie moge sobie pozwolic na to aby przesunac date produkcji bo nie byloby pewne ze bedzie juz na ten rok - a od przyszlego nie bedzie homologacji i te 22% to dosc duzo wychodzi wiec z tych 12k robic sie raptem 45k :) moze kiedys w dalekiej przyszlosci uda sie nastepny samochod z Q :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilllb mowiac nie ma szalenstw mialem na mysli ze sa zboczency ktorzy lubia ogladac TV w garazu w samochodzie zamiast na fajnym TV i wydawac zylin zlotych na jakies elektorniczne pierdoly.

Co do twojego auta to mysle ze bradzo fajna masz konfiguracje i ma wszystko co trzeba + szklany dach to na prawde super sprawa i warta kazdych pieniedzy.Jedyne uwagi mialem tylko to tego Q ale jak tobie to nie przeszkadza to bryczka na prawde super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi zdziera jak za zboże za wszelkie dodatki.. :disgust:

jak kupowałem moje A4 priorytetem było Q i 2.0T :wink4:

gdyby A4 były tylko fwd to pewnie bym jeździł Twoim Sti Turdzi :tongue4: :>

kamilllb, faktycznie modyfikacja opcji którą wybrałeś na Q za wszelką cene oczywiście sensu nie ma, napewno będziesz bardzo zadowolony, to Ci gwarantuje, a potwierdzi choćby Kuredu, który ujeżdza b8 2.0T w równie fajnym kolorze /no może łatwiejszym w utrzymaniu.. :wink4:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby A4 były tylko fwd to pewnie bym jeździł Twoim Sti Turdzi

dzieki ci audi :notworthy::decayed::wink4: gdyby jednak przypadkiem tak sie stalo ja bym dzis pewnie mail Jackowego GTeka :evil: , zreszta mowile mu za kazdym razem ze nie moge mu tego darowac , ale sie zapiera ze jak bralem STI to jeszcze nie wiedzal ze w GTeku kleknie endzin :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem :)) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.

to pochwal sie nam ladnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem :)) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.

a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie :) im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :decayed: :> :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...